دسته‌بندی نشدهسرگرمیگوناگون

متولدین کدوم ماه میتونن کفر شما رو دربیارن؟

زمان مطالعه: 4 دقیقه


متولدین کدام ماه با هم بیشتر دچار چالش میشوند؟

بعضی از متولدین ماه های مختلف با هم شبیه آب و آتش می‌باشند؛ یعنی انرژی یکدیگر را می گیرند و کفر هم را در می‌ آورند و از لحاظ اخلاقی و رفتاری هیچگاه با یکدیگر رابطه خوبی ندارند. در این قسمت از نمناک نیت داریم در این مورد صحبت کنیم و طبق طالع بینی این موضوع را بررسی نماییم:

فروردین

بیشترین حد ناسازگاری فروردین ماهی ها با شهریوری ها است و در حقیقت بین آن ها چیزی شبیه به یک طوفان اتفاق می افتد. فروردین ماهی ها خیلی با اعتماد بنفس می‌باشند و عاشق امتحان کردن چیز های جدید می باشند اما شهریوری ها دقیقا متضاد آن ها عمل می‌ کنند و خیلی در مورد هر چیزی احتیاط به خرج می دهند و اغلب این دو ماه از هم کفری می‌باشند. فروردین و دی هم اغلب رابطه خوبی با هم نخواهند داشت و کلافه می شوند.

[table id=2 /]

اختلاف نظر

اردیبهشت

چنانچه اردیبهشتی باشید، ممکن استً علاقه دارید که به اطرافیان تان نزدیک شوید. عاشق بودن در کنارِ کسانی هستید که دوست شان دارید. از در آغوش گرفتن آن ها لذت می برید اما خرداد و آذر ماهی ها دقیقاً برعکس شما می‌باشند و از آن جایی که از لحاظ احساسی در دسترس نمی باشند، کفر شما را در می آورند.

خرداد

خرداد ماهی ها هیچگاه نباید با افراد تیر ماهی و همانگونه که گفته شد؛ با اردیبهشتی ها وارد رابطه احساسی شوند و با آن ها ازدواج کنند، زیرا سر کوچک ترین مسائل با هم به اختلاف می خورند. تیر ماهی ها شنونده های خیلی خوبی می‌باشند و دوست دارند که شنیده شوند اما خرداد ماهی ها هیچگاه به این موضوع توجه نمی کنند و به خاطر همین سازگاری این دو ماه با یکدیگر خیلی زیاد می‌باشد.

تیر

تیر ماهی ها چنانچه با مهرماهی ها صحبت کنند، هیچگاه اوقات خوبی را تجربه نمی کنند، زیرا از هر لحاظی با یکدیگر تفاوت پسند دارند؛ به طور مثال تیر ماهی ها عاشق این می‌باشند که در خانه بنشینند و با همسرشان تلویزیون تماشا کنند اما مهرماهی ها آرزو می کنند که در چنین شرایطی بیرون از خانه باشند و با دوستان شان زمان بیشتری را سپری کنند و قطعا این دو در کنار هم کفر یکدیگر را در می آورند.

مرداد

چنانچه یک خانم مرداد ماهی باشید، نباید منتظر گرفتن نامه های عاشقانه یا حرف های خیلی محبت آمیز از شوهر مرداد ماهی خود باشید. مردان ماه مرداد خیلی درمورد احساسات شان صحبتی نمی کنند اما برعکس؛ شما دوست دارید که رابطه گرمی با شما برقرار کنند‌‌ و به خاطر همین زن مرداد با مرد مرداد هیچگاه با یکدیگر سازگاری ندارند و مدام کفر یکدیگر را در می آورند.

مشکل زناشویی

شهریور

شهریور ماهی ها هم جزء آن دسته از افرادی می‌باشند که با خودشان سازگاری ندارند و به خاطر همین یک شهریوری نباید با یک شهریور ماهی و ضمنا فروردینی وارد رابطه شود، زیرا هر دو از لحاظ اعتماد به نفس دچار مشکل می‌باشند و خیلی زیاد از دیگران انتقاد می‌ کنند و همین باعث می‌ شود که در کنار هم رفتار های ناپسند اغراق آمیزی داشته باشند.

مهر

مهر ماهی ها از لحاظ عشقی و عاطفی به دنبال کسی می‌ گردند که ارتباط ذهنی قوی با او داشته باشند؛ اما تیر ماهی ها به دنبال رابطه احساسی خیلی قوی می‌باشند و به خاطر همین این دو ماه هیچگاه با یکدیگر سازگاری ندارند و با بودن در کنار هم کلافه می شوند.

آبان

شاید چنانچه از دور؛ یک آبانی و بهمن ماهی را ببینید، فکر کنید که چه قدر با هم وجه مشترک دارند؛ به طور مثال هر دوی آن ها افراد مستقلی می‌باشند اما هرازگاهی هم زمان خیلی هم بی مسئولیت می شوند و با یکدیگر لجبازی می‌ کنند و به خاطر همین بهتر است که خیلی در کنار هم قرار نگیرند تا کفرشان در نیاید.

آذر

اردیبهشت و اسفند ماهی ها به دنبال امنیت، پایداری و رسم و رسومات سنتی می‌باشند. در حقیقت دوست دارند که طرف مقابل را تحت کنترل بگیرند و گاهی هم خیلی لجباز می‌ شوند و این مسئله ای است که آذر ماهی ها از آن تنفر دارند و هیچگاه نمی‌ خواهند تحت کنترل کسی باشند و می خواهند از داشتنِ آزادی خود لذت ببرند.

قهر بودن

دی

جدایِ از صداقت، اعتماد و شکیبایی است که باید در یک رابطه باشد؛ باید بگوییم که فروردینی ها با وجود شکیبایی بالایی که دارند‌ در کنار دی ماهی ها هیچگاه این صبر را از خودشان نشان نمی‌ دهند، زیرا از هر لحاظ با هم متفاوت می‌باشند و کفر یکدیگر را در می آورند.

بهمن

بهمن ماهی ها با اسفندی ها هیچگاه سر سازگاری ندارند. بهمنی ها احساسی نیستند اما اسفندی ها بیش از حد احساسی می باشند و به خاطر همین در کنار یکدیگر جرقه می‌ زنند و هیچگاه همدیگر را درک نمی کنند و مدام از دست هم کلافه و کفری خواهند شد.

اسفند

اسفند ماهی ها عاشق رابطه احساسی و صمیمیت می‌باشند؛ چیزی که بهمنی ها و آذر ماهی ها از آن فرار می کنند، زیرا به دنبال آزادی می گردند. آذر ماهی ها خیلی رک، صریح و واضح صحبت می‌ کنند اما اسفند ماهی ها هیچگاه چنین رفتاری ندارند و نمی پسندند و اتفاقا این کار؛ کفرشان را در می آورد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا