0 ارز دیجیتالاخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

مدیرعامل توییتر (جک دورسی) از برنامه های احداث صرافی غیر متمرکز بیت کوین خبر داد

زمان مطالعه: 2 دقیقه


یکی از واحد های وابسته به اسکوئر (Square) به مدیریت جک دورسی، در حال ساخت یک صرافی غیر متمرکز BTC می باشد. 

جک دورسی، مدیرعامل توییتر، گفت که از آخرین اقداماتی که این پلتفرم راجع به بیت کوین (BTC) در نظر دارد، ره اندازی و توسعه یک صرافی غیر متمرکز می باشد. 

[table id=2 /]

جک دورسی در توییت خود که در روز جمعه منتشر کرد، اعلام کرد شرکت TBD (از شرکت های زیرمجموعه Square) تمرکز خود را بر روی ساخت یک صرافی غیر متمرکز برای BTC خواهد گذاشت. 

با عنایت به صحبت های مدیر این پروژه، Mike Brock، شرکت TBD، نیت دارد که فراهم مالی یک کیف پول با منبع باز و بدون کاستدی  را در همه جای دنیا را از راه یک پلتفرم، آسان کند. 

مایک براک ضمنا به این نکته اشاره داشت که دیگر انگیزه آنها، در نظر گرفتن یک بلاک چین که به عنوان پلی بین شبکه ای عمل کند، می باشد. 

کلیدی ترین مواردی که TBD در حال ازبین بردن آنها، می باشد، هزینه و مقیاس پذیری می باشد. 

تعدادی از نواقصی که با آنها فعلا روبه رو هستیم، هزینه ها و مقیاس پذیری می باشد. لایتنینگ برای این امر با پرداخت ها برطرف می شود. ما به یک راه حل برای ساختار این پلتفرم بین حاویی ها نیاز داریم. چیزی شبیه استیبل کوین ها

مایک براک ضمنا افزود که این صرافی در تطابق کامل با شناختن حق مشتری و برای مقابله با هرگونه عملیات پولشویی فعالیت خواهد داشت. 

جک دورسی، احداث این واحد از شرکت Square را در اواسط جولای اعلام کرده بود. 

حمله ای که او در صحبت‌های خود به دیفای (DeFi) داشت، در برگیرنده نقد ویتالیک بوترین علیه جک دورسی و غیر متمرکز سازی پروژه او بود. 

جک اساساً برای اجرای این قوانین، باید سیستم شخصی خود را احداث کند. 

جک دورسی پیوسته به عنوان یکی از حامیان بزرگ بیت کوین به شمار آمده است و در گفتگو های خود از آینده درخشان این کوین و جهانی شدن آن صحبت کرده می‌باشد. 

منبع: کوین تلگراف

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا