صفحه نخستفوتباللژیونرها

مشتری فرانسوی سردار آزمون پرید/ مدیران لیون به دنبال یک مهاجم دیگر –

زمان مطالعه: < 1 دقیقه



خبرورزشی –

در حالی که تعدادی رسانه‌های روسی خبر داده‌اند سردار آزمون در آستانه رفتن به لوشامپیونه فرانسه است و دو باشگاه زنیت و لیون برسر انتقال این مهاجم ۲۶ ساله در ازای ۱۵ میلیون یورو به توافق رسیده‌اند، حالا خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه فرانسوی از جذب این مهاجم ایرانی ناامید شده‌اند و نیت دارند نشان جذب یک مهاجم دیگر که شاغل در لوشامپیونه فرانسه است، بر وند.

[table id=2 /]

پایگاه خبری «فوت مرکاتو» فرانسه خبر داد؛ هر چه ساعت‌های بیشتری می‌گذرد امیدهای لیون برای جذب سردار آزمون کاهش می‌یابد، برای همین آنها نیت دارند در فرصت کم باقیمانده از پنجره نقل‌وانقالات تابستانی جاری نشان به خدمت گرفتن گائتان لابورده از مون‌پولیه بر وند.

طبق این گزارش؛ دلیل دلسرد شدن مدیران باشگاه لیون از جذب آزمون، شرطی است که باشگاه زنیت گذاشته است و تا جانشینی برای مهاجم گلزن خود پیدا نکند، اجازه جدایی به این بازیکن را نمی‌دهد. خرید لابورده اما برای لیون گران‌تر تمام می‌شود چرا که مون‌پولیه برای فروش مهاجم فرانسوی‌اش به پیشنهادی کمتر از ۲۰ میلیون یورو راضی نمی‌شود، ضمن اینکه خرید آزمون ۱۵ میلیون یورو برای آنها آب می‌خورد.

لابورده ۲۷ ساله از سال ۲۰۱۸ در مون‌پولیه عضویت دارد و ۲۸ گل در ۱۰۱ بازی به ثمر رسانده می‌باشد. در سوی دیگر آزمون که از سال ۲۰۱۸ برای زنیت توپ می‌زند، در ۹۰ بازی آمار ۵۸ گل را از خود برجای گذاشته می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا