0 سبک زندگیفرهنگ و هنر

معرفی سریال های ماه رمضانی تلویزیون در سال 1400

زمان مطالعه: 3 دقیقه


معرفی سریال های ماه رمضانی سال 1400

سریال های مناسبتی از سریال های ماندگار و پربیننده ای می‌باشند که برای مناسبت های گوناگون از جمله ماه رمضان، عید نوروز و ایام محرم ساخته میشوند.

تلویزیون به مناسبت ماه رمضان سال 1400 تدارک ساخت چند سریال مناسبتی خاص این ماه را آغاز کرده است که در ادامه به معرفی این سریال ها می پردازیم.

[table id=2 /]

سریال های ماه رمضانی سال 1400 در شبکه های مختلف

به مناسبت ماه رمضان اسامی چهار سریال به عنوان سریال مناسبتی تلویزیون در سال 1400 اعلام شده است که در ادامه درمورد آنها صحبت خواهیم کرد.

سریال «یاور» در شبکه سه

سریال یاور به کارگردانی تلاشد سلطانی یکی از سریالهای ساخته شده برای پخش در شبهای ماه مبارک رمضان می‌باشد.

تلاشد سلطانی کارگردان مطرح سریال های تلویزیونی مانند بعد از باران، ستایش 1و 2، رسم عاشقی و شکرانه سریال جدید خود را برای پخش در ماه رمضان امسال آماده می کند.

این سریال ملودرام اجتماعی در در تعدادی از قسمت ها با  ژانر معمایی و تم جوانمردی برای پخش از شبک سه سیما آماده می شود.  داریوش ارجمند، محمد حاتمی، زهرا تلاشدی، شبنم فرشادجو، فقیهه سلطانی، امید علیمردانی، ارسلان قاسمی، مهوش افشارزاده و  اسماعیل محرابی بازیگران سریال یاور می باشند.

داریوش ازجمند و محمد حاتمی

سریال «احضار» در شبکه یک 

سریال احضار به کارگردنی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید سریال ماه رمضانی تلویزیون در سال 1400 می‌باشد.

علیرضا افخمی که سریال هایی چون او یک فرشته بود، زیر زمین، پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت را برای پخش در ماه رمضان ساخته بود بار دیگر سریال جدیدش را برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان مقابل دوربین برد.

آرش مجیدی، علی دهکردی، نسرین نکیسا، خیام وقار کاشانی، صالح میرزاآقایی، نسرین نکیسا، غزال نظر، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین میلاد میرزایی، رضا توکلی، افسانه چهره آزاد و … بازیگران سریال احضار می باشند.

سریال احضار در ژانر ماورایی ساخته میشود و قسمتی از تصویربرداری این سریال در جنگل های شمال و بخشی در تهران انجام شده می‌باشد.

آرش مجیدی

سریال «رعد و برق» در شبکه پنج

سریال رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داوود هاشمی سریال جدید دیگری است که برای پخش در ایام ماه رمضان 1400 در حال ساخت می‌باشد.

این سریال بهروز افخمی این روزها در حال تصویربرداری است و لوکیشن های متعددی برای تصویربرداری این سریال درنظر گرفته شده است و یکی از پربازیگرترین سریال های تلویزیون است که در 25 قسمت برای پخش در شب های ماه رمضان در حال ساخت می‌باشد.

شهرام قائدی، حسن اسدی، محمد فیلی، مهدی زمین پرداز، مختارسائقی، سام کبود وند، محمد مختاری، مرتضی کاظمی، ابراهیم امیرخانی، مزدک رستمی، ویدا موسوی، سپیده موسوی، مهدیه فراهانی، نگار مسلط و… بازیگران سریال رعد و برق را تشکیل میدهند.

شهرام قائدی

سریال «بچه مهندس4» در شبکه دو

سریال بچه مهندس 4 به کارگردانی احمد کاوری سریال دیگر ی است که برای پخش از شبکه دو در ماه مبارک رمضان آماده می شود.گروه فیلمبرداری سریال بچه مهندس مشغول تصویربرداری سکانس های پایانی می‌باشند.

محمدرضا رهبر در نقش جواد جوادی و ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، مهشید جوادی، سیما خضرآبادی، سهند جاهدی، کورش سلیمانی، عبدالرضا اکبری، عباس جمشیدی فر، سیاوش چراغی پور، شیوا خسرومهر، عزت الله مهرآوران، شهین تسلیمی، محمدرضا هدایتی، امید روحانی، رضا استادی، رحیم نوروزی، علیرضا جلالی تبار از بازیگران مجموعه بچه مهندس 4 می باشند.

سریال بچه مهندس 4

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا