0 تکنولوژیموبایلهواوی

میت 50 هواوی ممکن است در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۲ عرضه می‌گردد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


هواوی سال سختی در زمینهی تجارت گوشیهوشمند پشت سر گذاشته و تحریمهای ایالت متحده علیه هواوی هنوز هم پابرجا است که همین مسئله منجر به تأخیر عرضهی گوشیها بهخاص پرچمداران شده می‌باشد. با عنایت به اینکه تقویم رونمایی محصولات هواوی دچار اختلال بزرگی شده است، نسل آتی گوشیهای هوشمند میت تا سال آیندهی میلادی عرضه نمی‌گردد که جای تعجب نیست.

به‌ گزارش گیزموچاینا، جزئیات بیشتری از سری میت ۵۰ منتشر شده می‌باشد. پیش‌تر در گزارشی اعلام شده بود که سری میت ۵۰ سال آینده رونمایی می‌گردد و روز قبل در ویبو فاش شد که هوای ممکن استً نسل آتی میت را حدود ۹ ماه دیگر معرفی خواهد کرد.

[table id=2 /]

مقاله‌های مرتبط:

بهنظر میرسد هواوی نیت دارد گوشیهای میت ۵۰ را با پشتیبانی از شبکهی ارتباط 5G‌ عرضه کند؛ اما بهدلیل مشکلات، مدلهایی از این محصولات با شبکهی ارتباطی 4G هم عرضه می‌گردد. این گوشیها ممکن استً با ترکیبی از تراشهی اسنپدراگون ۸۹۸ و تراشهی کرین هواوی راهی بازار خواهند شد.

اما بهگفتهی منبع گزارش، استراتژی هواوی تغییر کرده است و بهجای عرضهی گوشی پرچمدار در دو سری، از یک سری پرچمدار رونمایی خواهد کرد؛ یعنی به احتمال زیاد در سال آینده خبری از جانشین سری P50‌ هواوی نخواهد بود.

دیدگاه شما کاربران زومیت درمورد‌ی سرنوشت هواوی چیست؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا