0 ارز دیجیتالآموزشارزهای رمزپایهارزهای رمزنگاری شده

نحوه کسب سود در ارزهای دیجیتال • بررسی 8 روش برتر وبلاگ خدمات ارزی Pay98

زمان مطالعه: 7 دقیقه


اکثر افراد به انگیزه کسب سود در ارزهای دیجیتال وارد این حوزه می شوند اما کمتر کسی می تواند به این سود دست پیدا کند. خیلی از این افراد یا به سادگی طی راه تسلیم می شوند، یا سرمایه ی خود را از دست می دهند چرا که به درستی نمی دانند چگونه می توانند با ارزهای دیجیتال پولدارتر شوند و از آنها کسب سود کنند.

صنعت ارزهای رمزنگاری شده فعلا در مراحل اولیه توسعه خود می باشد. با افزایش قیمت حاویی های دیجیتال، افراد بیشتری وارد این صنعت می شوند. این جدید واردان پیوسته در تلاش می‌باشند تا بفهمند چگونه می توانند با ارزهای دیجیتال پولدار شوند.

[table id=2 /]

خبر خوب این است که راه های زیادی برای کسب درآمد با ارزهای دیجیتال وجود دارد. از سال 2011، رشد پایداری در فعالیت توسعه دهندگان، فعالیت رسانه های اجتماعی و تعداد استارت آپ های ایجاد شده در صنعت ارزهای رمزنگاری شده به وجود آمده می‌باشد. در این مطلب نیت داریم نحوه کسب سود در ارزهای دیجیتال را دقیق تر بررسی کنیم.

آیا کسب سود در ارز های دیجیتال امکان پذیر است؟

بله ، می توانید با ارزهای رمزنگاری شده کسب کنید. اما باید توجه داشته باشید که به علت نوسانات ذاتی حاویی های رمزنگاری شده، بیشتر آنها حاوی ریسک بالایی می‌باشند و خرید و فروش سایر آنها هم ملزم به داشتن دانش یا تخصص در این حوزه می باشد.

یکی از راه های کسب سود در ارزهای دیجیتال تجارت و خرید و فروش به موقع آنهمی‌باشد. چنانچهچه متوسط حجم معاملات روزانه ارزهای دیجیتال تنها 1 درصد فارکس است، اما نوسانات زیادی در بازار ارز های رمزنگاری شده وجود دارد. ازاین رو امکان انجام معاملات کوتاه مدت وجود دارد.

چنانچهچه بازار ارز های دیجیتال هَم‌اکنون کمابیش کوچک است، اما پتانسیل رشد بالایی دارد. ازاین رو می توانید با سرمایه گذاری بلند مدت به سود در ارز های دیجیتال برسید. روش های متعددی برای کسب درآمد درست و قانونی در ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد که در ادامه نگاهی به 8 استراتژی مهم برای کسب سود ارز های دیجیتال می اندازیم.

سود ارز های دیجیتال

در ادامه 8 روش اساسی کسب سود از ارزهای دیجیتال به همراه بررسی مختصری از هر یک از آنها عرضه شده می‌باشد. توجه داشته باشید که انتخاب بهترین روش برای هر فرد به ویژگی های سرمایه گذاری و اهداف وی بستگی دارد.

سرمایه گذاری بلند مدت

سرمایه گذاری به معنی استراتژی بلند مدت خرید و نگهداری حاویی های دیجیتال می‌باشد. حاویی های رمزنگاری شده معمولا برای استراتژی خرید و نگهداری مناسب می‌باشند. آنها در سرمایه گذاری های کوتاه مدت بسیار ناپایدار می‌باشند اما در بلند مدت پتانسیل فوق العاده ای برای رشد دارند.

استراتژی سرمایه گذاری شما را ملزم به شناسایی ارز های پایدارتر می کند که در دراز مدت وجود خواهد داشت. حاویی هایی مانند بیت کوین و اتریوم افزایش قیمت طولانی مدت را نشان می دهند و می توان آنها را در این زمینه یک سرمایه گذاری مطمئن دانست.

نوسان گیری و سودآوری از توکن ها و کوین های مختلف

در حالی که سرمایه گذاری طبق استراتژی خرید و نگهداری میباشد، نوسان گیری به انگیزه استفاده از فرصت های کوتاه مدت می‌باشد. از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال بی ثبات است، قیمت حاویی ها در کوتاه مدت به طور قابل ملاحظهی افزایش و کاهش می یابد.

بیش از 80 درصد سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بر این باورند که تنها راه تاثیر‌گذار برای کسب درآمد در این حوزه، نوسان گیری و معامله روزانه می‌باشد. اما آنچه اکثر آنها نمی دانند این است که نوسان گیری چیزی فراتر از نگهداری حاویی تا افزایش ارزش آن می‌باشد. 

برای اینکه یک معامله گر موفق در این حوزه باشید، باید مهارت های تحلیلی و تکنیکال شایسته‌ای داشته باشید. شما باید نمودارهای بازار را در مورد کارکرد حاویی های دیجیتال آنالیز و تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید پیش بینی دقیقی در مورد افزایش و کاهش قیمت آنها داشته باشید.

هنگام نوسان گیری، بسته به انتظاری که از افزایش یا کاهش قیمت حاویی ها دارید، می توانید یک موقعیت بلند مدت یا کوتاه مدت را انتخاب کنید. این بدان معناست که بدون توجه به صعودی یا نزولی بودن بازار، می توانید به کسب سود از ارز های دیجیتال بپردازید.

کسب سود در ارز های دیجیتال از راه ماینینگ (استخراج)

ماینینگ یا استخراج ارزهای رمز نگاری شده یکی دیگر از روش هایی است که می توانید سود ارز های دیجیتال را کسب کنید. ماینینگ فعلا جزء اساسی مکانیسم اثبات کار می‌باشد. جایی است که ارزش یک ارز دیجیتال به وجود می آید.

چنانچه یک ارز دیجیتال را استخراج کنید، با کوین های جدید پاداش می گیرید. برای استخراج، شما نیاز به تخصص تکنیکال و سرمایه گذاری اولیه در سخت افزارهای تخصصی دارید. برای اجرای یک مستر نود به عنوان زیر مجموعه استخراج نیاز به تخصص و سرمایه گذاری قابل توجه اولیه و مداوم می‌باشد.

استیکینگ و کسب سود از سپرده گذاری ارزهای دیجیتال

استیکینگ روشی برای تایید معاملات رمز ارزها است و به معنی دریافت سود به خاطر نگهداری یک ارز دیجیتال در مکانی مشخص همانند یک کیف پول یا حساب کاربری‌ یک صرافی می باشد. در حقیقت یعنی شما کوین را می خرید اما آنها را خرج نمی کنید و آنها را در یک کیف پول رمزنگاری شده نگه می دارید. یک شبکه اثبات سهام از کوین های شما برای تایید معاملات استفاده می کند و شما برای این کار پاداش دریافت می کنید. در اصل، شما دارید با این کار کوین هایتان را به شبکه وام می دهید. این اتفاق سبب می شود تا شبکه بتواند امنیت خود را حفظ کند و تراکنش ها را تایید نماید. پاداشی که دریافت می کنید مانند سودی است که یک بانک برای موجودی اعتبار به شما پرداخت می کند.

الگوریتم اثبات سهام اعتبارسنج های معامله را طبق تعداد کوین هایی که برای استیکینگ متعهد شده اید انتخاب می کند. این کار بسیار کارآمدتر از ماینینگ یا همان استخراج ارزهای دیجیتال است و نیازی به داشتن سخت افزار گران قیمت ندارد.

ضمنا می توانید کوین ها را به سایر سرمایه گذاران وام دهید و برای آن وام سود ایجاد کنید. اکثر سیستم عامل ها وام دهی رمزنگاری را تسهیل می کنند.

تمرکز بر روی توکن های مستعد و آینده دار

به انگیزه کسب سود در ارز های دیجیتال، اکثر افراد در سرمایه گذاری های طولانی مدت درمورد ارزهای برتر مانند بیت کوین، ریپل و اتریوم، پایبند می‌باشند. این امر ایده خوبی در مورد افکار عمومی جامعه به شما می دهد و شما را به سوی سرمایه گذاری بهتر و برتر در ارزهای دیجیتال سوق می دهد. در حقیقت شناخت این صنعت نوپا پیش از ورود به بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

تعدادی از رمز ارز های جدید با سرعت زیادی به بازار روانه می شوند و طی تجزیه و تحلیل های بازار به سرعت سودهای زیادی به سرمایه گذاران می دهند و طی زمان با رشد های مداوم نشان می دهند که حاویی های ارزشمندی برای بازار رمز ارزها می‌باشند. بهتر است برای کسب سود از ارز های دیجیتال، آگاهی لازم از هر یک از این ارز ها داشته باشید و تمرکز لازم را بر روی آنهایی بگذارید که مستعد رشد های بالایی می‌باشند.

سرمایه گذاری در هر چیزی تجزیه و تحلیل می طلبد.توجه داشتن به ریسک و خطرات سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به عنوان بازار غیر متمرکز نکته ای مهم برای سرمایه گذاران این حوزه می باشد. اغلب پروژه ها پیش از فروش توکن راهنمای کامل آن را عرضه می دهند که مطالعه کردن آن به شما کمک می کند تا دید عمیق تری راجع به آنچه حاویی پیشنهاد می دهد پیدا کنید.

تضمین سود ارزهای دیجیتال با آگاهی از اخبار فاندامنتال

اکثر سرمایه گذاران و تریدر ها در تلاشند تا در این بازار پر هیاهوی ارزهای دیجیتال سود زیادی کسب کنند. در حقیقت در حوزه ی کسب سود در ارز های دیجیتال هیچکس نمی‌ تواند در همه ی معاملاتش موفق شود اما یکی دیگر از راه هایی که می‌ تواند احتمال موفقیت و برد افراد را در به دست آوردن سود ارز های دیجیتال افزایش دهد دنبال کردن اخبار فاندامنتال می‌باشد. یکی از مهمترین فاکتور ها برای رسیدن به نتیجه مطلوب، استفاده از بهترین اخبار فاندامنتال موجود برای تحلیل بازار می باشد. وب سایت های معتبر بسیاری می‌باشند که می توانید به کمک آنها تصمیم‌ گیری شایسته‌ای در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید.

راه اندازی کسب و کار با پرداخت با ارز دیجیتال

رویکرد دیگر برای کسب درآمد از راه ارزهای دیجیتال پذیرش آنها در هنگام پرداخت می‌باشد. چنانچه شغلی دارید که در آن محصولات یا خدماتی را می فروشید، می توانید پرداخت ها را با ارز رمزنگاری شده دلخواه خود بپذیرید. برای این کار 2 فاکتور اساسی نیاز است: کیف پول دیجیتال و افرادی که مایل به پرداخت با ارز دیجیتال باشند.

با کمی تحقیق، می توانید مشتریان یا کاربرانی را پیدا کنید که از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنند و مایلند با جابجایی کوین ها از راه بلاک چین به شما پول پرداخت کنند.

بعد از دریافت ارز دیجیتال از سمت مشتریان، می توانید از آن برای پرداخت چیزی به دیگران استفاده کنید یا آن را نگه دارید تا زمانی که ارزش آن افزایش پیدا کند. چنانچه ارزش آن کوین بالا برود، می توانید سود بسیار زیادی به دست آورید.

احساساتی عمل نکنید و در مقابل نوسانات صبور باشید

کنترل کردن احساسات در هنگام خرید و فروش ارز های دیجیتال یکی از مهم‌ترین اقدامات است که می‌ تواند تا حد زیادی زیان شما را کاهش دهد و باعث سود دهی بیشتر به شما گردد.

هرازگاهی تریدر ها زمان خرید و فروش ارز دیجیتال احساساتی از قبیل ترس، طمع و یا هیجان را تجربه می کنند و به همین دلیل است که نمی‌ توانند آن را کنترل کنند که این موضوع به صورت مستقیم بر روی معاملات آن‌ها تاثیر می گذارد و سبب به اشتباه انداختن آنها در زمان ‌ترید کردن می شود. ازاین رو بهتر است در هنگام خرید و فروش ارز های دیجیتال احساسات خود را کنترل کنید چرا که در غیر این صورت این شما نیستید که تصمیم می‌ گیرید، ایضاً غرایز شما می‌باشند که دارند نتیجه معامله را کنترل می‌ کنند.

این اتفاق بیشتر برای کاربران جدید وارد در این حوزه رخ می‌ دهد که استراتژی های شایسته‌ای را برای خود تعیین نکرده اند. در ادامه لیستی از روش های کنترل احساسات در زمان خرید و فروش ارز های دیجیتال را برایتان مهیا کرده ایم: 

  • تعیین یک زمان مناسب برای ترید کردن
  • پیش روی با یک برنامه ریزی صحیح 
  • حذف طمع از برنامه معاملاتی ارز های دیجیتال
  • شلوغ نکردن چارت پیش بینی قیمت ها
  • انجام تحقیقات کافی در مورد هر ارز
  • انتخاب یک صرافی مناسب و معتبر برای خرید و فروش ارز های دیجیتال

سخن پایانی

خوب است بدانید که تمامی افرادی که وارد صنعت ارز های دیجیتال می شوند پول زیادی به دست نمی آورند. اما با تخصص کافی و مقدار کمی شانس، راه هایی برای کسب سود در ارزهای دیجیتال وجود دارد.

چنانچهچه بازار رمزنگاری هَم‌اکنون کمابیش کوچک است، اما پتانسیل رشد بسیار زیادی دارد. شما می توانید یکی از استراتژی های یاد‌شده را متناسب با نیاز خود برای کسب سود ارز های دیجیتال انتخاب کنید.

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا