اخبار ایران و جهاناقتصادبانک و بیمه وبورس

نرخ دلار در بازار متشکل ارزی به کانال ۲۶ هزار تومان کاهش یافت – وب‌اینجاست

زمان مطالعه: 2 دقیقهمهدی گوهررستمی در گفتگو با خبرنگار مهر درمورد معاملات امروز بازار متشکل ارزی ایران گفت: در روز معاملاتی یکشنبه ۷ شهریور دلار کار خود را نرخ ۲۷ هزار و ۳۴۰ تومان آغاز کرد و در پایان ساعات معاملاتی وارد کانال ۲۶ هزار تومان شده و با نرخ ۲۶ هزار و ۹۶۴ تومان به کار خود پایان داد.

وی افزود: متوسط وزنی نرخ دلار امروز در بازار متشکل ارز ایران ۲۷ هزار و ۱۴۷ تومان بود که این نرخ متوسط روزانه ۱.۸۶ درصد کاهش را درمورد روز قبل نشان می‌دهد.

[table id=2 /]

مدیر ارتباطات بازار متشکل ارزی ایران درمورد نرخ نماد معاملاتی یورو تصریح کرد: در نخستی جلسه معاملاتی امروز این نماد در کانال ۳۲ هزار تومان قرار داشت و کار خود را با ۳۲ هزار و ۳۵۶ تومان آغاز کرد اما در پایان ساعات معاملاتی وارد کانال ۳۱ هزار تومانی شده و با رقم ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان به کار خود پایان داد.

گوهررستمی ادامه داد: بررسی معاملات یورو نشان می‌دهد متوسط روزانه ۳۱ هزار و ۶۰۹ تومان بود که درمورد معاملات روز کاری گذشته ۶ شهریور ۱.۷۱ درصد کاهش داشته می‌باشد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: معاملات امروز بیانگر کاهش نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارز ایران طی معاملات روز جاری می‌باشد.

گوهررستمی با بیان اینکه مؤلفه حجم معاملات ارزی از اهمیت بالایی برخوردار است افزود: هر نرخی که از تعداد و حجم معاملات بیشتری به دست بیاید، آن نرخ از اعتبار و وزن بیشتری برخوردار است؛ امروز حجم معاملات دلار در بازار متشکل ارزی ۵ میلیون و ۲۶۹ هزار دلار بود؛ حجم معاملات اسکناس یورو نیز یک میلیون و ۶۰۵ هزار و ۵۰۰ یورو بود.

وی پایین‌ترین نرخ معاملات امروز دلار را ۲۶ هزار و ۹۵۱ تومان و بالاترین نرخ را در این نماد معاملاتی ۲۷ هزار و ۴۴۱ تومان عنوان کرد؛ در نماد یورو نیز پایین‌ترین نرخ ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان و بالاترین قیمت ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان بوده می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا