خانوادهروانشناسی

وابسته ترین آدم ها متولد چه ماهی هستن؟

تفاوت میزان وابسته و مستقل بودن بین متولدین ماههای مختلف

اینکه هر یک از ما چه قدر مستقل هستیم، بستگی به این دارد که در چه ماهی متولد شده باشیم‌. ماهی که در آن متولد می شویم، تعیین می کند که ما توانایی استقلال و ایستادن روی پای خود را داریم یا این که می خواهیم پیوسته به دیگران وابسته بمانیم و جرأت و شهامت کم تری به خرج دهیم. در این قسمت از نمناک به ترتیب معرفی می کنیم که افراد کدام ماه وابسته تر می‌باشند.

تیر

تیر ماهی ها پیوسته نیاز دارند که با شما در ارتباط باشند. چنانچه همسر تیر ماهی دارید، ممکن استً زمانی که با او قهر می کنید، او اصلاً طاقت ندارد و مدام به سمت تان می آید. او پیوسته دوست دارد ارتباط فیزیکی با شما داشته باشد تا محبت تان را بفهمد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

چنانچه در کنارش نباشید و از او فاصله داشته باشید، حتماً تماس و پیام زیادی با شما برقرار می‌ کنند. چنانچه از شما نشنوند که دوست شان دارید، حتما دلیلش از شما می‌ پرسند، زیرا خیلی نگران می‌باشند. تیر ماهی ها وابسته می‌ شوند. البته که در رابطه بسیار جذاب می‌باشند اما استقلال زیادی ندارند.

عذرخواهی کردن

مهر

مهر ماهی ها از تنها بودن متنفرند، این هم به خاطر ماهیت وابسته آنهمی‌باشد. آنها دوست دارند که پیوسته یک نفر در کنارشان باشد. در جمع حال بهتری دارند و چنانچه بخواهید آنها را ترک کنید و یا با آنها قهر کنید، زیاد طاقت نمی آورند و اصولاً فرد وابسته ای می‌باشند. به همین خاطر هیچگاه شما را ترک نمی‌ کنند، زیرا احساس می کنند از لحاظ عاطفی به شما نیازمندند. البته که ماندن در کنار آن ها پر از اتفاقات خوب می‌باشد.

اسفند

اسفند ماهی ها قلب بسیار مهربانی دارند، اصلاً خودخواه نیستند و پیوسته بهترین‌ ها را برای طرف مقابل می‌ خواهند. چنانچه با آن ها جر و بحث و دعوا کنید، اصلاً طاقت نمی آورند. عاشق این می‌باشند که به شما بگویند دوستتان دارند. پیوسته هم می‌ خواهند از طرف شما دوست داشته شوند و مدام ابراز علاقه را به هر نحوی داشته باشند. آن ها تنهایی را دوست ندارند و به شریک زندگی خود وابسته می شوند‌. حساسیت زیادی درمورد او دارند و زمانی که تنها باشند، کمی آسیب پذیر می شوند و همین باعث می شود که دیگران به راحتی از آن ها سوء استفاده کنند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها صبور و با آرامش می‌باشند ازاین رو خیلی متوجه نیاز درونی آن ها نمی شوید اما آنها در درون خیلی دوست دارند که مورد عشق و علاقه قرار بگیرند و تحسین شوند. می‌ خواهند به دیگران اعتماد کرده و وابسته شوند اما این اعتماد زمان زیادی برایشان طول می کشد‌. آن ها انتخاب می کنند که با چه کسانی رفت و آمد کنند و مراقب می‌باشند که از لحاظ احساس صدمه نبینند. حس مالکیت درمورد اطرافیان خود دارند و زمانی که کسی آن ها را دوست داشته باشد، احساس اعتماد به نفس می کنند‌. چیزهایی که دوست دارند را با کسی به اشتراک نمی‌‌ گذارند.

صحبت کردن

شهریور

شهریور ماهی ها در ظاهر خیلی نیازمند یا محتاج به نظر نمی رسند اما از درون به شما وابسته می‌باشند. آنها افراد قابل اعتمادی می‌باشند و از این که در زندگی با شما کارکرد خوبی نداشته باشند به شدت وحشت زده می شوند. دوست دارند پیوسته بهترین باشند تا شما آن ها را ترک نکنید. هر کاری را انجام می دهند تا شما را شاد نگه دارند. خیلی نیاز به توجه دارند‌ و خودشان هم تلاش می کنند با راه های مختلف از جمله تعریف و تمجید، محبت خود را ابراز کنند.‌ فقط در صورتی از شما فاصله می گیرند که در حال انجام یک پروژه کاری باشند و نیاز به تمرکز داشته باشند.

آبان

آبان ماهی ها افراد محتاجی نیستند اما چنانچه روی یک نفر دیگر سرمایه گذاری کرده باشند و آن فرد به اندازه ای که او می‌ خواهد، محبت و ابراز علاقه نداشته باشد، خیلی مشوش و نگران می‌ شوند‌ و همه چیز در فکراتشان خراب می‌ شود. آنها دوست دارند همان قدر که به طرف مقابل عشق می دهند، همان قدر هم دریافت کنند. شاید خودشان را محتاج و وابسته ندانند اما می‌ توان گفت که کمابیش در دسته افراد وابسته قرار می‌ گیرند؛ چنانچه چه که چنانچه خودشان بخواهند و اراده کنند، می‌ توانند احساسات شان را مدیریت کنند.

خرداد

خرداد ماهی ها ترکیبی از حسِ استقلال و وابستگی می‌باشند‌؛ علت آن هم این است که در هر موردی چند آتی عمل می‌ کنند.‌ آن ها دوست ندارند احساس شان به یک نفر گره زده شود اما از سویی هم نمی خواهند نادیده گرفته شوند. آن ها دوست دارند که مورد عشق و علاقه قرار بگیرند و مطمئن شوند که همه چیز سر جای خودش است اما از سویی نمی‌ توانند کارهای شان را به تنهایی هم انجام دهند. آن ها نیاز دارند که با دیگران ارتباط برقرار کنند و حرف هایشان شنیده شود.

همکاری کردن

مرداد

مرداد ماهی ها فکر می کنند که خیلی مستقل می‌باشند اما واقعاً به تعریف و تمجید دیگران و توجه آن ها وابستگی زیادی دارند. دوست دارند پیوسته رهبر و مدیر باشند و مانند یک ستاره در جمع دیگران بدرخشند. چنانچه طرف مقابل شان به اندازه کافی به آن ها توجه نکند، قطعا به نشان یک نفر دیگر می روال. معمولاً خیلی اجازه نمی دهند که تنها بمانند و از تنهایی لذت نمی برند. چنانچه چنانچه تنها باشند، خیلی خوب از پس کار ها بر می آیند اما حاضر به امتحانش نیستند.

دی

دی ماهی ها حال شان با خودشان خوب است و به کسی نیاز ندارند اما چنانچه به کسی متعهد شوند، به او وابسته خواهند شد‌ و بنابراین زمانی که تنها باشند، همه چیز برایشان خوب است و یک انسان تماماً مستقل می‌باشند اما در رابطه تماماً تغییر می‌ کنند. آن ها از احساسات خودشان مراقبت می کنند و هیچگاه نمی توانند خیانت را بپذیرند. خانواده برای دی ماهی ها اهمیت بسیار زیادی دارد و پیوسته تلاش می کنند که دیگران را خوشحال کنند و طوری رفتار می کنند که طرف مقابل بتواند به آنها اعتماد کند.

بهمن

بهمن ماهی ها مستقل می‌باشند. دوست دارند کارهایی مثل سفر کردن، کوهنوردی، و طبیعت گردی را به تنهایی انجام دهند. آنها احساسات شان را برای خودشان نگه می دارند و آن را خرج دیگران نمی کنند. استقلال و خودکفایی جزء ویژگی‌ های بارز بهمن ماهی ها می‌باشد.

مسافرت رفتن

فروردین

فروردین ماهی ها معمولاً سر خودشان را خیلی شلوغ می کنند و آن قدر خودشان را درگیر کارهایشان می کنند که به کسی نیاز نداشته باشند. چنانچه چیزی بخواهند خودشان آن را مهیا می کنند. دوست ندارند که به دیگران وابسته باشند و پیوسته در مقابل این موضوع گارد می گیرند. ‌آن ها نمی خواهند که برنامه ریزی هایشان را به خاطر طرف مقابل تغییر دهند و به کمک کسی نیاز ندارند.

آذر

آذر ماهی ها هر کاری را خودشان به تنهایی انجام می‌ دهند. نیاز به هیچ چیز و هیچ کس ندارند.‌ زمانی که با کسی در زمینهشند، تلاش می‌ کنند به او آموزش دهند که خیلی خوب است که افراد بتوانند مستقل باشند. بنابراین به آن ها توضیح می‌ دهند که هرازگاهی باید تنها باشند و با خودشان خلوت کنند. طرف مقابل هم پیوسته این حس استقلال و شجاعت را در آن ها تحسین می‌ کند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا