تیم‌ ملی فوتبالصفحه نخستفوتبال

واکنش کلوپ به احتمال حضور در تیم ملی آلمان –

زمان مطالعه: < 1 دقیقهخبرورزشی –

در سال های اخیر و با عنایت به نتایج ضعیف یواخیم لوو روی نیمکت تیم ملی آلمان که منجر به برکناری او نیز شد، پیوسته شایعاتی در مورد احتمال حضور یورگن کلوپ روی نیمکت مانشافت وجود داشته می‌باشد. البته در نهایت فدراسیون فوتبال آلمان با هانسی فلیک، سرمربی سابق بایرن مونیخ برای عقد قراردادی چهار ساله و تا سال ۲۰۲۵ به توافق رسید.

[table id=2 /]

اما تعدادی بر این باورند هانسی فلیک بعد از پایان قرارداد خود از تیم ملی آلمان جدا شده و جای خود را به یورگن کلوپ خواهد داد. اما سرمربی کنونی مرسی سایدی ها مدعی شد نمی توان از همین حالا در مورد اتفاقات چند سال بعد صحبت کرد و مشخص نیست در آن مقطع چه حوادث رخ خواهد داد.

یورگن کلوپ گفت: در این مقطع هیچ دلیلی وجود ای ندارد که در این باره چیزی بگوییم، زیرا فعلا مسیری طولانی در پیش می‌باشد. چگونه می توانم بدانم که در سه سال آینده چه اتفاقی رخ می دهد؟ اغلب مردم حتی نمی دانند دو یا سه هفته دیگر کجا خواهند بود. قرارداد من با باشگاه لیورپول در سال ۲۰۲۴ تمام می شود و چنانچه قرار به جدایی از این تیم در پایان قرادادم باشد، پس من نخست یک سال مرخصی پیش رو دارم. زیرا قرارداد هانیسی فلیک  با تیم ملی آلمان تا سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد و هیچ کس مجبور نیست با من در سال ۲۰۲۴ تماس بگیرد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا