خانوادهروانشناسی

وسواسی ترن آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

تفاوت میزان وسواسی بودن بین متولدین ماههای مختلف

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که درمورد موضوعی وسواس به خرج بدهید و همه ذهن تان را درگیر کند؟ این وسواس می‌ تواند در مورد هر چیزی یا هر کسی باشد و با عنایت به محیطی که در آن متولد شده اید، در شما کم و زیاد می‌ شود. در این قسمت از نمناک نیت داریم که به ترتیب معرفی کنیم افراد کدام ماه بیش از بقیه وسواس به خرج می دهند.

آبان

آبان ماهی ها جزء وسواسی ترین ها در بین 11 ماه دیگر می‌باشند. آن ها افراد خوش ذوقی می باشند، از چیزهایی که دارند خیلی خوب مراقبت می کنند و شاید در این مراقبت کمی وسواس به خرج بدهند و زمانی که درمورد چیزی وسواس پیدا کنند، آن چیز همه ذهن و زندگی شان را درگیر می‌ کند و هر لحظه به آن فکر می کنند و به خاطر این حساسیت بالا، خود و اطرافیان شان را آزار می دهند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

وسواس فکر

تیر

تیر ماهی ها خیلی به روابط شان فکر می‌ کنند و وقتی که در مورد چیزی یا فردی دچار حس وسواس شوند، دیگر نمی‌ توانند این رابطه را کنار بگذارند و حس مالکیت بسیار شدیدی دارند و می‌ خواهند هر چیزی را تحت کنترل بگیرند و فقط یک درمانگر می تواند به آن ها کمک کند که منبع وسواس خود را شناسایی کنند و شرایط را بهبود ببخشند. در غیر این صورت امکان دارد که از این همه احساس زیادشان، سوء استفاده شود.

اردیبهشت

گاهی‌اوقات اردیبهشت ماهی ها درمورد چیزی یا کسی دچار حس وسواس می‌ شوند و خودخواهی زیادی را احساس می کنند و همین باعث می‌ شود که چشم شان را به روی واقعیت ها ببندند و فقط به آن موضوع یا شخص فکر کنند. زمانی که به دنبال چیزی باشند، هیچ چیز حواس شان را پرت نمی کند و آنها را از مسیر منحرف نمی کند و بنابراین هرازگاهی خیلی وسواسی به دنبال خواسته هایشان می روال.

اسفند

اسفند ماهی ها روح آزاد و رهایی دارند، به دنبال آزادی بیشتر می‌باشند. پیوسته در ذهنشان فانتزی خود را فکر می‌ کنند اما زمانی که به دنبال یک فرد یا به دنبال یک آرزو می روال، گاهی دچار وسواس می شوند و این وسواس ممکن است در مورد هر موضوعی و در هر زمینه‌ای باشد اما باعث نمی شود که مسیر خودشان را عوض کنند. البته این وسواس خیلی برای دیگران مشهود نیست و فقط خودشان متوجه این موضوع می شوند.

فکر کردن

مهر

مهر ماهی ها هیچگاه نمی خواهند تنها باشند. در حقیقت درمورد این موضوع وسواس دارند که پیوسته باید کسی دوروبرشان باشد.

فرقی ندارد که در رابطه رمانتیک یا در یک رابطه دوستانه باشند. در هر صورت افرادی باید در زندگیشان باشند که آنها را از تنهایی در بیاورند و در مورد این موضوع وسواس زیادی دارند اما در غیر این صورت از لحاظ وسواس میانه می‌باشند.

فروردین

فروردین ماهی ها افراد خوش‌ ذوقی می‌باشند اما هرازگاهی درمورد علایقشان دچار وسواس می شوند و باید مراقب باشند که در دام وسواس نپیدا کردند. در غیر این صورت مداوم به آن چیز فکر می‌ کنند و بی‌وقفه درگیر آن می‌ شوند و شاید کنار گذاشتن آن، برایشان زمان بسیار زیادی طول بکشد.

مرداد

مرداد ماهی ها اعتماد به نفس بالایی دارند، به خودشان انگیزه می دهند. نیاز به کسی ندارند تا از آنها تعریف و تمجید کند. خودخواه نیستند اما می‌دانند که چه چیز برایشان بهتر است و بنابراین به انتخاب خودشان ایمان دارند. هرازگاهی دچار حساسیت و وسواس می‌ شوند اما این مسئله خیلی در آنها شدید نیست. تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد، غرورشان است و شاید در مورد این مسئله کمی وسواس داشته باشند، در غیر این صورت دچار وسواس نمی‌ شوند.

داشتن اعتماد به نفس

شهریور

شهریور ماهی ها در هر کاری که شروع کنند، خیلی خوب آن را تجزیه و تحلیل می‌ کنند. سخت کوش می‌باشند و تلاش می‌ کنند که موفقیت زیادی را رقم بزنند. هرازگاهی دچار وسواس می‌ شوند که معمولاً در زمینه کاری است؛ یعنی شاید به خاطر وسواس و شک و تردید درونی بخواهند مدام کارشان را تغییر دهند یا فکر کنند که کارشان را خوب عرضه ندادند، در غیر این صورت افراد وسواسی نیستند.

دی

دی ماهی ها افراد مسئولیت پذیری می‌باشند. طبق ساختار و اصول خودشان پیش می‌ روال. معمولاً وسواسی عمل نمی کنند و افراد مصممی می‌باشند. دوست دارند که روی چیزها و علایقشان تمرکز کنند. فرقی ندارد که این علاقه درمورد یک کار یا به یک شخص باشد. در هر صورت انگیزهمند زندگی می‌ کنند و جزء افراد وسواسی قلمداد نمی شوند.

خرداد

خرداد ماهی ها دوست دارند پیوسته پیشرفت کنند و در حال تغییر باشند. آن ها در دام وسواس نمی افتند، مگر این که زندگی برایشان کلافه کننده و یکنواخت باشد. دوست دارند مدام خودشان را ابراز کنند. معمولاً در لحظه زندگی می کنند و اجازه می دهند که اتفاقات زندگی پشت سر هم بیفتد و خیلی خودشان را درگیر نمی کنند و بنابراین در دسته‌ بندی افراد وسواسی قرار نمی‌ گیرند.

پیشرفت و موفقیت

بهمن

بهمن ماهی ها دوست ندارند که احساسی شوند و می خواهند پیوسته از منطق و عقل خود کمک بگیرند و شاید خیلی از اوقات، جهت مخالف دیگران را انتخاب کنند زیرا دوست دارند که متفاوت به نظر برسند. معمولاً درمورد کسی یا چیزی دچار حس وسواس نمی‌ شوند و خیلی خودشان را درگیر نمی‌ کنند و تلاش می‌ کنند که به خودشان بپردازند.

آذر

معمولاً بدون فکر و انگیزه قبلی دست به انجام کارهای جدید می‌ زنند. بنده آزادی و رهایی می‌باشند و هیچ کس نباید هیچ چیزی را به آن ها دیکته کند. بر این باورند که اختیار زندگی فقط با خودشان است و نمی خواهند تحت کنترل هیچ کس باشند. خودشان هم دیگران را کنترل نمی‌ کنند و در هیچ موردی وسواس به خرج نمی دهند و فکر می‌ کنند که زمان زیادی برای موضوعات حاشیه ای ندارند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا