0 ارز دیجیتالاتریوماخبار آلت‌ کوین‌هااخبار اتریوماخبار بیت کوینبیت کوینکاردانو

وضعیت بازار؛ اوج‌گیری قیمت بیت کوین و انفجار آلت کوین‌ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه


بیت کوین بعد از عبور از ۴۷,۰۰۰ و ۴۸,۰۰۰ دلار، موفق شد تا به بالای ۵۰,۰۰۰ دلار برسد. بعد از این اتفاق، قیمت آلت کوین‌های مطرح بازار هم با جهش همراه شد. اتریوم توانست از سد مقاومت ۳,۳۰۰ دلاری عبور کند و ریپل هم از ۱.۲۵ دلار گذشت. قیمت کاردانو هم با جهشی توانا به بالای مقاومت ۲.۷۵ دلاری رسید.

نمای بازار
نمای بازار در arz.watch

قیمت بیت کوین

هَم‌اکنون هر واحد بیت کوین در بالای ۵۰,۰۰۰ دلار در حال تثبیت می‌باشد. این احتمال وجود دارد که روال صعودی کنونی استمرار داشته باشد. ۵۰,۵۰۰ مقاومت اساسی پیش روی بیت کوین می‌باشد. بعد از این ناحیه، انگیزه خریداران ۵۱,۲۰۰ دلار خواهد بود.

[table id=2 /]

چنانچه بیت کوین موفق به عبور از مقاومت‌ها نشود، ۴۹,۵۰۰ دلار به‌عنوان اولین حمایت این ارز دیجیتال عمل خواهد کرد. ۴۹,۲۰۰ دلار حمایت اساسی قیمت است و در صورت شکسته‌شدن آن باید منتظر سقوط تا ۴۸,۰۰۰ دلار باشیم.

قیمت اتریوم

بعد از بیت کوین، قیمت اتریوم هم روال صعودی خود را آغاز کرد و توانست از ۳,۳۰۰ دلار عبور کند. هَم‌اکنون هر واحد اتریوم با ۲ درصد جهش درمورد ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده ۳,۳۲۸ دلار معامله می‌شود. کارشناسان بر این باورند که احتمال اوج‌گیری تا ۳,۴۲۰ دلار وجود دارد. ۳,۵۰۰ دلار هم به‌عنوان مقاومت کوتاه‌مدت این ارز دیجیتال عمل می‌کند.

چنانچه اتریوم نتواند مقاومت‌های پیش روی خود را بشکند، ۳,۲۵۰ دلار اولین حمایت این ارز دیجیتال خواهد بود. ۳,۲۰۰ دلار هم به‌عنوان حمایت کلیدی ارز شماره دو بازار عمل می‌کند.

آلت کوین‌ها

نوسانات صعودی قیمت کاردانو باعث شد تا این ارز دیجیتال کارکردی به‌مراتب بهتر از دیگر ارزهای بازار داشته باشد. کاردانو پیش‌تر موفق شده بود از سد مقاومت ۲.۵ دلاری بگذرد و حالا با ۱۰ درصد صعود از ۲.۷۵ دلار هم عبور کرده می‌باشد. هَم‌اکنون هر واحد کاردانو در محدوده ۲.۸۳ دلار معامله می‌شود و مقاومت اساسی آن در نزدیکی ۲.۸۵ دلار می‌باشد. در صورت عبور از این محدوده، انگیزه آتی ۳ دلار خواهد بود.

قیمت لاین کوین هم هَم‌اکنون در محدوده ۱۸۷ دلار جای دارد و طی ۲۴ ساعت گذشته چیزی نزدیک به ۱ درصد از ارزش خود را از دست داده می‌باشد. چنانچه لایت کوین بتواند روال صعودی خود را آغاز کند، ۱۹۵ دلار اولین مقاومت پیش روی آن خواهد بود. ۲۰۰ و ۲۲۰ دلار هم مقاومت‌های آتی این ارز دیجیتال می‌باشند.

قیمت دوج کوین هَم‌اکنون ۰.۳۱ دلار می‌باشد. ۰.۳۲۵ دلار اولین مقاومت دوج کوین می‌باشد. بعد از عبور از این مقاومت، ۰.۳۳۵ دلار انگیزه آتی خریداران خواهد بود.

 ریپل پیش‌تر موفق به عبور از ۱.۲۳ دلار شده بود و هَم‌اکنون در محدوده ۱.۲۴ دلار جای دارد. ۱.۳ دلار اولین مقاومت قیمت ریپل می‌باشد. در صورت آغاز روال نزولی هم احتمال نوسانات بین ۱.۲۳ تا ۱.۲۲ دلار وجود دارد.

اولنچ، دش، کرو و نانو در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۸ درصد صعود داشته باشند. در این مدت توکن TEL با ۲۵ درصد جهش، یکی از بهترین کارکردها را در بین ارزهای دیجیتال بازار داشته می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا