0 ارز دیجیتالآلت کویناتریوماخبار آلت‌ کوین‌هااخبار اتریوماخبار بیت کوینبیت کوینقیمت آلت کوینقیمت بیت کوینکاردانو

وضعیت بازار؛ روز قرمز آلت کوین‌ها بعد از اصلاح قیمت بیت کوین

زمان مطالعه: 2 دقیقه


در ۲۴ ساعت بازار ارزهای دیجیتال قرمز بوده می‌باشد. در این میان بیت کوین ۳ درصد، ریپل ۵.۶ درصد و اتریوم ۴ درصد از ارزش خودشان را از دست دادند.

به گزارش کریپتونیوز، بعد از آن که بیت کوین نتوانست بالاتر از ۴۸,۰۰۰ دلار باقی بماند، تا ۴۷,۵۰۰ دلار سقوط کرد. هَم‌اکنون هم هر واحد بیت کوین در محدوده ۴۸,۰۰۰ دلاری معامله می‌شود.

[table id=2 /]
وضعیت بازار؛ روز قرمز آلت کوین‌ها بعد از اصلاح قیمت بیت کوین
نمای بازار در arz.watch

بعد از سقوط قیمت بیت کوین، قیمت آلت کوین‌ها هم با کاهش همراه شد. علاوه اتریوم و ریپل، ارزهای دیجیتال دیگری مانند پولکادات، سولانا، کاردانو و دوج کوین هم سقوط‌هایی ۵ تا ۱۰ درصدی را تجربه کردند.

قیمت اتریوم با سقوطی آهسته به زیر ۳,۳۰۰ دلار رسید. این ناحیه از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. بعد از رسیدن به این محدوده، اتریوم تا پایین ۳,۲۵۰ و ۳,۲۰۰ دلار هم سقوط کرد. در این روال نزولی شاهد تشکیل کف قیمت در ۳,۱۵۰ دلار بودیم. نوسانات کنونی قیمت اتریوم از استمرار روال نزولی و کاهش احتمالی تا ۳,۱۲۰ دلار خبر می‌دهد.

۳,۲۲۰ دلار اولین مقاومت پیش روی اتریوم می‌باشد. ۳,۲۵۰ دلار را می‌توان پراهمیت‌ترین مقاومت این ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت دانست و بعد از آن راه برای ۳,۳۰۰ دلار باز می‌شود.

روال صعودی قیمت کاردانو که در حال پیشروی به‌سوی مقاومت ۳ دلاری بود، در ۲.۹۲ دلار متوقف شد و این ارز دیجیتال با اصلاح قیمت به زیر حمایت ۲.۸ دلاری سقوط کرد. هَم‌اکنون هم هر واحد کاردانو با قیمت ۲.۷۷ دلار معامله می‌شود و درمورد ۲۴ ساعت گذشته، ۵ درصد کاهش قیمت را تجربه کرده می‌باشد.

قیمت لایت کوین هَم‌اکنوندر ناحیه ۱۷۸ دلار می‌باشد. رسیدن لایت کوین به این ناحیه بعد از شکسته‌شدن حمایت ۱۸۰ دلاری صورت گرفت. لایت کوین در ۲۴ ساعت ۵ درصد از ارزش خود را از دست داده می‌باشد. پیش‌بینی می‌شود فعالیت معامله‌گران در نواحی ۱۶۵، ۱۸۰ و ۱۸۵ دلار بیشتر باشد.

دوج کوین هَم‌اکنون ۷ درصد از ارزش خود را از دست داده است و در محدوده ۰.۲۹ دلاری معامله می‌شود. ۰.۲۵ دلار حمایت اساسی دوج کوین است و ۰.۳ دلار به‌عنوان یک ناحیه مقاومتی عمل می‌کند.

ریپل از دیگر ارزهای دیجیتالی بود که با کاهش شدید قیمت همراه شد. این ارز دیجیتال هَم‌اکنون در محدوده ۱.۱۸ دلاری معامله می‌شود و ۶ درصد از قیمت خود را از دست داده می‌باشد. ۱.۰۵ دلار اولین حمایت پیش روی ریپل است و عبور از آن ممکن است به کاهش تا ۱ دلار منجر شود.

تتا، سولانا، سوشی، اینترنت کامپیوتر و کامپاند از جمله دیگر ارزهایی بودند که سقوطی بیشتر از ۵ درصد را تجربه کردند.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در ۲.۱ تریلیون دلار و سهم بیت کوین از بازار ۴۲.۲۵ درصد می‌باشد. بعد از بیت کوین، اتریوم و کاردانو به‌ترتیب با ۱۷.۴۴ و ۴.۱۵ درصد، بیشترین سلطه را در بازار دارند.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا