0 سبک زندگیکسب‌وکار شما

ویژگی الگو خیاطی استاندارد (دانلود + ۱۰۰ الگوی خیاطی pdf در سیماکده)

خیاطی یکی از حرفه های پرطرفدار به حساب می آید که چنانچه با علاقه چاشنی شود قطعا بسیار دلپذیر نیز خواهد بود. چنانچه تا به حال خیاطی کرده باشید حتما می دانید که یکی از اساسی ترین و مهم ترین مراحل خیاطی، رسم الگو استاندارد برای انواع طرح های مختلف لباس است؛ حال آنکه تعدادی از کسانی که اخیرا به این حرفه روی آورده اند، توانایی لازم برای رسم الگو های خیاطی استاندارد را ندارند و یا اینکه اصلا فرصتی برای انجام این کار در اختیار ندارند. در این مواقع، استفاده از الگو های آماده استاندارد پیشنهاد می شود که خیاطی را بیش از پیش دلپذیر تر و البته راحت تر می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا هر آنچه که لازم است درمورد ویژگی الگو خیاطی استاندارد (دانلود + ۱۰۰ الگوی خیاطی pdf در سیماکده) بدانید
را در اختیار شما علاقه مندان به حرفه خیاطی قرار دهیم.

خیاطی با الگوی آماده چیست؟

بهتر است بدانید که رسم الگوی آماده خیاطی امری کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت و صرفه زمان کافی دارد به همین دلیل گاهی مشاهده می شود تعدادی ها در نخستی شروع به خیاطی و در روبروه با الگو های نسبتا پیچیده، دچار دلسردی می شوند و چه بسا اینکه از ادامه کار کناره گیری کنند. در این میان الگو آماده خیاطی به کمک آمده است تا بدون نیاز به صرف زمان برای رسم الگو، دقیق ترین الگو ها را در اختیار داشته باشید.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

توجه داشته باشید که استفاده از الگو های آماده یک راه کوتاه برای دوخت انواع لباس است اما مسئله ای که در اینجا حائز اهمیت خواهد بود این است که الگوهای آماده باید به صورت کاملا استاندارد و همانند با اندام ایرانی طراحی شود. گاهی دیده می شود که تعدادی ها از مدل های آماده با متد مولر، متد ترک، متد گرلاوین و یا الگوهایی با متد ABM استفاده می کنند؛ این الگو ها نه تنها به صورت استاندارد طراحی نشده اند ایضاً متناسب با اندام و سایز ایرانی تهیه نشده اند اما در مقابل الگو های تلفیقی حاوی ویژگی الگو خیاطی استاندارد می‌باشند و به همین دلیل با خیال راحت می توانید برای انجام دوخت و دوز های خیاطی روی آن حساب کنید.

الگوی خیاطی،باید مناسب سازی شده برای اندام ایرانی باشه و زمان دوخت رو تن فرد عالی بایسته

دکتر ساینا

 

مزایای استفاده از الگوی های آماده در خیاطی

چنانچه نیت دارید به الگو های استاندارد با اندام ایرانی دسترسی پیدا کنید، پیشنهاد ما به شما این است که به سایت سیماکده مراجعه نمایید. تمامی مدل های آماده عرضه شده در این سایت با بالاترین سطح از استاندارد و متناسب با اندام ایرانی تهیه شده می‌باشد. در کله مزایای استفاده از الگوی آماده خیاطی عبارتند از:

استفاده راحت

چنانچه تنها یکبار از الگو های آماده استفاده کرده باشید قطعا متوجه سهولت در استفاده از آن شده اید؛ چرا که این الگو ها به شکل کاملا دقیق و اصولی طراحی شده اند تا در نهایت کسانی که اخیرا به خیاطی روی آورده اند، به راحتی بتوانند طرح های مختلف را اجرا کنند.

صرفه جویی در زمان

طراحی الگو های خیاطی تا حدودی زمان بر است به همین دلیل حتی چنانچه تخصص کافی را برای این کار داشته باشید باز هم گاهی انبوه سفارشات در تولیدی ها باعث می شود تا نیاز به استفاده از این الگو های آماده بیش از پیش احساس شود‌. استفاده از الگو های آماده در خیاطی های مبتدی و حتی تولید های حرفه ای هم دیده می شود که شاید دلیل اساسی این امر صرفه جویی در زمان باشد.

افزایش دقت در خیاطی

طبیعتا الگو های آماده که طبق استاندارد های روز تهیه شده باشد، درصد خطا را به کمترین مقدار ممکن کاهش می دهند. وجود هر گونه خطا در اندازه و سایز بندی این الگو ها سبب بر هم خوردن کامل روش دوخت می شود اما استفاده از این الگو های آماده در جهت افزایش دقت در دوخت تاثیر‌گذار جای دارد.

آشنایی با الگوهای مختلف

چنانچه از دید دیگر بخواهیم به مزایای استفاده از الگو های آماده نگاه کنیم باید بگوییم که استفاده از این الگو های آماده می تواند زمینه ساز آشنایی با طراحی این الگو ها و آنگاه ایجاد زمینه برای فعالیت در زمینه طراحی الگو باشد.

طراحی الگو یا استفاده از الگو های آماده

در مقایسه توانایی کشیدن الگو و استفاده ار الگو های آماده باید بگوییم که یک خیاط حرفه ای باید توانایی استفاده از هر دو مورد را داشته باشد؛ به این معنا که بر حسب شرایط زمانی و موقعیت موجود از هر دو روش استفاده گردد. گاهی شرایط زمانی به گونه ای است که فرصتی برای کشیدن الگو وجود ندارد و یا اینکه طرح لباس به صورت کاملا خاص، سفارش داده شده است؛ در این مواقع بهتر است که از الگو های آماده با متد تلفیقی استفاده نمایید.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که از کجا و چگونه می توان به مهارت کشیدن الگو دست پیدا کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که به دو روش می توان درمورد یادگیری طراحی الگو خیاطی اقدام کرد. در روش اول می توانید در کلاس های حضوری خیاطی با الگو شرکت کنید و مهارت های لازم را کسب کنید اما توجه داشته باشید که استفاده از این روش در شرایط کنونی کرونا و شیوع سویه جدید اومیکرون تا حدود زیادی خطرناک خواهد بود و به همین دلیل چنین روشی پیشنهاد نمی شود.

پیشنهاد ما برای کسانی که به یادگیری نحوه کشیدن الگو علاقه مند می‌باشند، شرکت در کلاس های مجازی خیاطی سیماکده است؛ در این دوره های آموزشی نه تنها از صفر تا صد خیاطی آموزش داده می شود ایضاً نحوه کشیدن الگو های خیاطی نیز تدریس می شود تا علاقه مندان به این حرفه بتوانند بدون نیاز به خارج شدن از منزل و فقط با گذراندن این دوره های مجازی به مهارت های لازم در زمینه خیاطی با الگو دست پیدا کنند.

همانگونه که پیش از این گفتیم استفاده از الگو های آماده در خیاطی حاوی مزایای بسیار زیادی است اما این موضوع زمانی تاثیر‌گذار واقع می‌گردد که الگو ها به صورت استاندارد طراحی شوند. الگو های آماده در متد های مختلفی طراحی می شود که در این میان بهترین و کارآمد ترین متد استفاده شده در طراحی الگو، متد تلفیقی است که از چند متد برای رسیدن به استاندارد اندام های ایرانی در آن استفاده شده می‌باشد. الگوی آماده ای را استاندارد می خوانیم که به صورت تست شده و بدون نقص آماده گردد که برای دریافت این الگو ها می توانید به سایت اساسی سیماکده مراجعه نمایید و الگو های اماده که به صورت چاپ شده در روی بنر و یا کاغذ مخصوص الگو را تهیه کنید. با مقایسه الگو های آماده در این سایت با دیگر الگو های آماده موجود در بازار قطعا متوجه تفاوت این الگو ها از لحاظ کیفیت و کارایی خواهید شد.

 

چند نکته ای که باید در هنگام خرید الگوی خیاطی آماده باید توجه کنید

به انگیزه خرید الگوی خیاطی آماده بایستی یک سری نکات را مد نظر داشته باشید تا در نهایت اقتصادی ترین، بهترین و کاربردی ترین خرید را داشته باشید.

 • یکی از نکات حائز اهمیت در خرید الگوی خیاطی آماده، توجه به سایز بندی الگو ها می‌باشد. در حقیقت هر مدل از الگو های آماده حاوی سایز بندی خاص ای می‌باشند که لازم است پیش از خرید و استفاده از الگو ها به این سایز بندی ها دقت داشته باشید. با دقت به این سایز بندی ها، دقت در دوخت افزایش پیدا می کند و دوباره کاری به وجود نمی آید.
 • در خیاطی های حرفه ای از متد های مختلفی استفاده‌ می شود که لازم است در نخست متد دلخواه خود را انتخاب کرده و آنگاه به نشان الگو با همان متد بروید. همانگونه که پیش از این عنوان کردیم بهترین متد مورد استفاده برای الگو های آماده خیاطی، الگوی ترکیب شده از چند متد روز دنیا به نام متد تلفیقی است که سازگاری بسیار خوبی با اندام ایرانی دارد.
 • خرید الگوی خیاطی آماده از مراکز معتبر از دیگر نکات مهمی است که در هنگام خرید الگوی خیاطی آماده باید به آن توجه داشته باشید. ویژگی الگو خیاطی استاندارد، مسئله مهمی است که باید در جست و جوی آن به نشان مراکز معتبر همانند سیماکده بروید.
 • شما به عنوان یک خیاط حرفه ای باید توانایی استفاده از الگو های آماده و کشیدن الگو های استاندارد را در کمترین زمان ممکن داشته باشید. در حقیقت منظور این است که هر دو روش در تهیه الگو خیاطی، لازم و ضروری خواهد بود ازاین رو یادگیری نحوه کشیدن الگو را نیز در دستور کار خود داشته باشید. هر دو امکان استفاده از الگو های آماده و نیز فراگیری نحوه کشیدن الگو، خدماتی است که سایت سیماکده برای شما مهیا کرده می‌باشد.

خرید الگوی خیاطی آماده از سیماکده

ویژگی الگو خیاطی استاندارد مسئله ای است که تمامی نیاز های شما را برای داشتن الگو های آماده رفع خواهد کرد. + 13 الگوی خیاطی آماده با متد تلفیقی و همانند با استاندارد های اندام ایرانی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

ویژگی الگو خیاطی استاندارد در سیماکده

 • تمامی الگو های آماده ای که سیماکده منتشر می کند، حاوی سایز بندی استاندارد می‌باشند؛ به این معنا که تمامی سایز ها در برگه های جداگانه چاپ شده و به همین دلیل کاربر به سهولت هر چه تمام تر می تواند از هر یک از آن ها به صورت جداگانه استفاده کند. با وجود اینکه جدا کردن سایز بندی ها امری زمان بر است اما این مشکل در روش سایز بندی الگو های آماده سیماکده برطرف شده می‌باشد.

(دانلود + ۱۰۰ الگوی خیاطی pdf در سیماکده)

اما رسیدیم به بخشی که قولش رو داده بودیم معرفی الگوهای رایگان خیاطی و نحوه دریافت و یا دانلود الگوهای رایگان:

 • باید توجه داشته باشید که این الگوها از طریق سیماکده یا خانم راد طراحی نشده اند و الگو های اروپایی می‌باشند (سیماکده هیچ تضمینی از بایت الگوهای رایگان عرضه نمی کند)
 • این الگو های آماده را می توانید به صورت فایل pdf دانلود و دریافت کنید؛ به این ترتیب به مدت نامحدود قابلیت استفاده از فایل ها وجود دارد.
 • بعد از دانلود فایل به صورت پی دی اف می توانید یک نسخه چاپی از آن تهیه کنید و به این ترتیب این مدل های آماده به صورت چاپ شده حاوی کاربرد ساده خواهند بود.
 • نرم افزار های مخصوصی برای چاپ الگو ها بر روی کاغذ وجود دارد.
 • توجه داشته باشید الگو های رایگان از طریق بهترین طراحان اروپایی تهیه شده اند ولی برای اندام ایرانی مناسب نیستند و حتما پیش از تولید انبوه تست کنید.
 • اما از آنجاییکه امکان آپلود این فایل ها در رپورتاژ آگهی وجود ندارد، برای دریافت این فایل ها عنوان “دانلود الگو خیاطی سیماکده” را در اینترنت جست و جو کنید و به سایت اساسی سیماکده وارد شوید تا ۱۰۰ نمونه از الگو های آماده خیاطی به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.
 • در اخر باید توجه داشته باشید برای یاد آوری دوباره که الگوهای رایگان از طریق سایت سیماکده طراحی نشده اند و فقط الگوهای های اماده و چاپ شده که در سایت قرار دارند از طریق خانم راد طراحی شده اند.

و در پایان

در این مقاله به مطالبی در زمینه ویژگی الگو خیاطی استاندارد و معرفی بهترین متد خیاطی برای الگو و آنگاه برای خرید الگوی خیاطی استاندارد سایت سیماکده را معرفی کردیم و در انتها به نحوه (دانلود + ۱۰۰ الگوی خیاطی pdf) پرداختیم.

شما برای داشتن الگوی استاندارد حتما باید الگوهای آماده رو از سایت سیماکده خرید کنید و تا مجموعه کاملی از الگو های آماده را در اختیار داشته باشید؛ حال آنکه با در اختیار داشتن این الگو ها افزون بر افزایش سرعت و دقت در خیاطی، می توانید با یادگیری نحوه کشیدن الگو های خیاطی از این مسیر کسب درآمد کنیدو توجه داشته باشید که الگوهای رایگان اصلا مناسب اندام ایرانی نیستند، برگزاری کلاس های مجازی خیاطی سیماکده از دیگر روش های کسب درآمد خواهد بود چرا که در این کلاس ها با آموزش نحوه کشیدن الگو می توانید فعالیت خود را در حوزه خیاطی و آموزش خیاطی با الگو گسترش دهید.

منبع: سایت سیماکده | www.simakade.ir

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در زمینه آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا