0 تکنولوژی01 نرم افزار و اپلیکیشنفیسبوکواتس‌اپ

ویژگی واکنش به پیام‌ها با ایموجی به واتساپ اضافه می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه


طبق گزارش‌های منتشرشده، واتساپ در حال کار روی ویژگی جدیدی با نام واکنش به پیام‌ها می‌باشد. واکنش به پیام‌ها در واتساپ دقیقا همان چیزی است که هَم‌اکنون اینستا گرام، اسلک، مایکروسافت تیمز از آن استفاده می‌کنند و به کاربران امکان می‌دهد تا به پیام ارسال شده با ایموجی واکنش نشان دهند.

ویژگی یادشده برای اولین بار از طریق سایت WABetainfo مشاهده شد، این وب‌سایت به‌صورت اختصاصی روی اخبار واتساپ تمرکز دارد. به نقل از سایت WABetainfo ویژگی واکنش به پیام‌ها به‌زودی و در به‌روزرسانی‌های آینده برای کاربرانی که از نسخه‌ی بتا استفاده می‌کنند، در دسترس قرار خواهد گرفت.

[table id=2 /]

مقاله‌های مرتبط:

هَم‌اکنون فعلا نمی‌دانیم ویژگی واکنش به پیام‌ها به چه شکلی در واتساپ پیاده‌‎سازی می‌گردد. تصویری که از طریق سایت WABetainfo به اشتراک گذاشته شده است، فقط به این موضوع اشاره می‌کند که کاربران برای نمایش قابلیت واکنش به پیام‌ها با ایموجی باید واتساپ خود را به‌روزرسانی کنند.

بعد از انتشار ویژگی واکنش به پیام‌ها، چنانچه به پیام کسی واکنش نشان دهید و واتساپ طرف مقابل به‌روز نباشد، با نمایش پیامی از کاربر می‌خواهد تا واتساپ خود را به‌روز کند. هَم‌اکنون مشخص نیست این ویژگی چه زمانی به‌صورت عمومی در دسترس قرار خواهد گرفت؛ اما چنانچه از نسخه‌ی بتا استفاده می‌کنید ممکن است به‌زودی امکان استفاده از ویژگی یادشده را خواهید داشت.

واتساپ

واتساپ به‌تازگی ویژگی ارسال عکس و ویدیوی یکبارمصرف را در اختیار کاربران قرار داده و در حال کار روی اضافه کردن رمزگذاری سرتاسر به بخش تهیه فایل پشتیبان می‌باشد. از خصوصیات قابل توجه دیگری که اخیرا به واتساپ اضافه شده‌اند می‌توان به بهبود تجربه کلی تماس‌های گروهی و ارسال تصاویر با کیفیت بالا اشاره کرد. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد واتساپ به‌زودی به کاربران امکان می‌دهد تا تاریخچه کامل چت‌های خود را از آیفون به اندروید منتقل کنند؛ البته این کار از راه کابل صورت می‌گیرد.

نظر شما کاربران زومیت در مورد تغییرات و سرعت گرفتن توسعه خصوصیات جدید واتساپ چیست؟ آیا واتساپ می‌توانند با این خصوصیات جدید در رقابت با تلگرام حرفی برای گفتن داشته باشد؟

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا