آخرین اخبار لیگ برتر ایرانصفحه نخستفوتبال

پرسپولیس با تیم های دیگر فرق دارد/ تیم هیچگاه از جدایی بازیکن ضرر نمی‌کند –

زمان مطالعه: 2 دقیقهخبرورزشی –

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از کسب پنجمین قهرمانی پیا‌پی، روزهای سختی را سپری می کند. در اولین روز بعد از پایان لیگ بیستم، محمدحسین کنعانی زادگان جدا شد و بعد از آن نیز احمد نوراللهی خبر از جدایی از پرسپولیس را دارد.

[table id=2 /]

با این وجود سرخپوشان در نقل و انتقالات توانستند علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی را جذب کنند.

فرشاد پیوس در مورد پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ، کارکرد تیم در نقل و انتقالات و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می خوانید:

لیگ بیستم هم مانند سال‌های قبل با قهرمانی پرسپولیس خاتمه یافت. نظر شما در مورد این موفقیت‌ها چیست؟

پرسپولیس کارکرد خوبی داشت و با وجود اینکه خیلی ها می خواستند جلوی پرسپولیس را برای موفقیت بگیرند، این تیم توانست با حفظ کارکرد خوبش تا پایان لیگ باز هم قهرمان شود و نشان دهد شایستگی این موفقیت ها را دارد.

پرسپولیس درمورد سال‌های اخیر راه سخت تری را برای قهرمانی طی کرد. قبول دارید؟

لیگ امسال طولانی و فرسایشی شده بود و این کار را برای همه تیم ها سخت کرده بود. از سویی مسائل خیلی زیادی پرسپولیس را اذیت کرد اما تیم توانست با حفظ روال خوبش و عدم توجه به حاشیه‌ها بار دیگر به قهرمانی برسد.

تا الان جدایی محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی قطعی شده می‌باشد. این موضوع کار پرسپولیس را سخت تر نمی کند؟

احمد و کنعانی زادگان از بازیکنان خوب و تاثیرگذار بودند و نمی‌توان گفت که تاثیری نخواهد داشت اما تیم هیچگاه از جدایی بازیکن ضرر نمی کند چرا که نفرات خوب جایگزین خواهند شد. به نظر من این موفقیت های پرسپولیس هنوز هم استمرار دارد.

شهریار مغانلو هم در آستانه جدایی جای دارد. آیا خط حمله پرسپولیس با جدایی این بازیکن دچار مشکل نمی شود؟

شهریار هم از این قائده مستثنی نیست. او هم مانند دو بازیکن دیگر. مغانلو مهاجم بسیار خوبی بود. هوا‌داران دوست دارند از پرسپولیس بازی تهاجمی ببینند و باید قدرت پرسپولیس در همه زمینه ها از جمله خط حمله حفظ شود.

کارکرد تیم در نقل و انتقالات با جذب علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی چطور بود؟

هر دو بازیکن خوبی می‌باشند و امیدوارم هر چه زودتر خود را با شرایط تطابق دهند تا بتوانند موفق ظاهر شوند. پرسپولیس با تیم های دیگر فرق دارد و امیدوارم این بازیکنان خیلی زود بتوانند خودشان را با شرایط بازی در پرسپولیس وفق دهند.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا