0 تکنولوژیرپورتاژ آگهی

پلتفرم مشاوره مهاجرتی رایگان اینفودنیز

زمان مطالعه: 3 دقیقه


دلایل مهاجرت

انسان موجودی عجیب و به دنبال پیشرفت و ترقی می‌باشد. از سکون بدش می‌آید و مدام به دنبال قرارگیری در جایگاهی بالاتر و بهتر درمورد گذشته خود می‌باشد. افزون بر کمال‌گرایی انسان و تلاش برای رسیدن به جایگاهی بهتر، در سال‌‌های اخیر با عنایت به مسائل و اتفاقات اقتصادی کشور ما و به دنبال آن کاهش سطح رفاه، آمار مهاجرت در سال ۱۹۹۰ میلادی از نرخ ۱٫۴۵ درصد به ۲٫۲۹ درصد در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته می‌باشد.

مهاجرت انواع گوناگونی دارد و طبق شرایط عمومی و جایگاه اجتماعی و اقتصادی هر فرد متفاوت می‌باشد. انتخاب مناسب‌ترین روش مهاجرتی طبق موقعیت فرد برای هر کشور منیت نیز متفاوت می‌باشد. پس بااین‌وجود پارامترهای بسیاری برای هر فرد طبق نوع مهاجرت و کشور منیت انتخابی باید سنجیده شود و مقدمات آن مهیا گردد.

[table id=2 /]

ما در اینفودنیز تصمیم گرفتیم تا هر آنچه شما عزیزان در این مسیر نیاز دارید را برای شما مهیا کنیم و در این مسیر همراه شما باشیم.

 خدمات قابل عرضه در جامع‌ترین و اولین پلتفرم مهاجرتی (اینفودنیز)

 • معرفی مؤسسات برتر مهاجرتی و وکلای مطرح
 • معرفی مؤسسات زبان
 • اینفوپک معرفی هر کشور و تعیین روش‌های مهاجرتی به هر کشور به همراه توضیحات
 • اطلاع‌رسانی اخبار مهاجرتی و جاب آفرها
 • لایو با افرادی که مهاجرت کردند و استفاده از تجربیات این عزیزان
 • لایو با مؤسسات مهاجرتی و وکلا برای اطلاع‌رسانی از شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف و شنیدن ناگفته‌های مهاجرتی از طریق این مؤسسات
 • استفاده از تخفیف‌های استثنائی مؤسسات مهاجرتی
 • و مهم‌ترین و مؤثرترین همراهی ما، پیشنهاد افرادی مانند شرایط شما که در مسیر مهاجرتی جای گرفتند. شما می‌توانید در این پلتفرم به‌راحتی از تجربیات افرادی که اقدام به مهاجرت کردند و اطلاعات بیشتری دارند استفاده کنید و به‌راحتی این اطلاعات را با هم به اشتراک بگذارید.

اینفودنیز

ارسال فرم ارزیابی مهاجرتی

برای پر کردن این کوله و انتخاب مسیر صحیح مهاجرتی متناسب با شرایط و علایق خودت، تنها کافی است که در سایت اینفودنیز ثبت‌نام کنید و پروفایل خود را به‌دقت تکمیل کنید و حتی با شرکت در کمپین‌های مختلف اینفودنیز از مزایای بسیاری همچون بهره‌مندی از مشاوره رایگان  از چندین مؤسسه مهاجرتی، مسیر نخستیی حرکتتو مشخص کنی و آگاهانه و با دیدی بازتر قدمهای مهاجرتی خودتو برداری.

یادت باشه که تو این کوله باید تمام چیزهای ضروریه سفر و زندگی آیندتو قرار بدی و نباید چیزیو فراموش کنی. اینفودنیز همراه شما است و نمی‌گذاره که چیزیو فراموش کنی یا از قلم بندازی…

معرفی پلتفرم مهاجرتی انفودنیز

با عنایت به افزایش روزافزون مهاجرت، افراد برای اقدام، نیاز به اطلاعات کافی درمورد کشورها و انواع ویزاهای مهاجرتی دارند که برای رفع این مشکل نیاز به منابع معتبر و کارآمد دارند. تعدادی از افراد هم برای رفع این مشکلات از شرکت‌های مهاجرتی کمک می‌گیرند که برای انتخاب مؤسسه مهاجرتی خوب و قابل اعتماد باید هزینه و زمان زیادی بگذارند که انگیزه پلتفرم اینفودنیز پوشش این خلع در امر مهاجرت است که اینفودنیز تمام تلاش خود را کرده تا بتواند با امکانات و ایده‌های جدید بتواند این مشکلات را در پروسه مهاجرت رفع کند.

امکانات اینفودنیز

 • امکان چت با کاربرانی که در پروسه مهاجرت شرایطی شبیه به شما دارند
 • اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی
 • اطلاع از جدیدترین فرصت‌های کاری و تحصیلی
 • پک‌های کامل مهاجرتی برای کشورها
 • معرفی انواع ویزا

یکی از مهم‌ترین خصوصیات اینفودنیز که باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان شما می‌شود. کاربران می‌توانند به پر کردن فرم ارزیابی مهاجرتی از ده‌ها مؤسسه معتبر به واسطه‌ی اینفودنیز مشاوره رایگان مهاجرتی بگیرند.

به این سان که اینفودنیز فرم مهاجرتی کاربران را در اختیار مؤسسات مهاجرتی معتبر قرار می‌دهد و کارشناسان هر مؤسسه نظر کارشناسی خود را بنا به شرایط فرد عنوان می‌کنند که بعد از این امر یک ایمیل به کاربر ارسال می‌شود که با مراجعه به پروفایل خود می‌تواند پیام را مشاهده کند و در راستای نظر کارشناس سؤالات خود را بپرسد. در نهایت یک مؤسسه را از بین مؤسسات انتخاب می‌کند و به‌صورت مستقیم پروسه مهاجرت خود را با شرکت دلخواه ادامه می‌دهد.

چگونگی پیشنهاد ویزای مناسب برای اشخاص

برای مثال شاید شخصی علاقه به مهاجرت به اتریش یا دیگر کشورهای اروپایی داشته باشد اما با بررسی شرایط شخص، کارشناس پیشنهاد ویزای سرمایه‌گذاری ایتالیا یا هر نوع ویزای دیگری را به کاربر پیشنهاد دهد. یا شخصی که علاقه به کسب ویزای کاری آلمان دارد، بعد از بررسی شرایط از طریق کارشناسان پیشنهاد اقدام برای ویزای کانادا به او داده شود.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا