اخبار ارز و طلا

پیش بینی قیمت سکه امروز 22 مرداد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


به نقل از اقتصادنیوز به نقل از اکو ایران ؛ سکه در روزهای انتهایی هفته نیز نتوانست به بالای خط حمایتی۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بازگردد. عدم توان بازگشت سکه به بالای خط یاد شده، انتظارات کاهشی را تقویت کرده است یا حداقل باعث شده است که افزایشی ها تمایل زیادی برای بازگشت به بازار نداشته باشند. 

[table id=2 /]

به نظر می رسد که سکه بازان درمورد آینده قیمت دلار چشم انداز شفافی ندارند و بیشتر تلاش می کنند که خود را با نوسانات کوتاه مدت بازار ارز هماهنگ کنند. در روزهای انتهایی هفته نیز اسکناس آمریکایی  نوسانات محدودی داشت و همین مسئله سبب می شد که سکه بازان بی گدار به آب نزنند. چنانچه دلار در نخستی هفته به زیر حمایت حساس برود، افت فلز گران بهای داخلی شدت خواهد گرفت و به دنبال آن ممکن است که حمایت بلند ۱۴ میلیون و ۵۰۰هزار تومان فلز گران بهای داخلی نیز از دست برود. 

قیمت سکه به دلیل حباب سنگین، ظرفیت کاهش بیشتر قیمت را دارد و این موضوع با افت قیمت دلار تشدید می‌گردد. یکی از مهم ترین عواملی که باعث شده است که سکه هم ارز با ارزش ذاتی خود حرکت نکند، امیدواری میان مدت سکه بازان درمورد افزایش قیمت اسکناس آمریکایی بوده می‌باشد. 

photo_۲۰۲۲-۰۸-۱۳_۰۹-۰۲-۳۶

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا