اخبار ایران و جهانفوتبال ایرانورزش

کاپ جام جهانی به ایران می‌آید/ قرار نبود «کاسیاس» و «کاکا» بیایند – وب‌اینجاست

زمان مطالعه: < 1 دقیقهبه نقل از خبرنگار مهر، مراسم رونمایی از کاپ قهرمانی جام جهانی، دهم شهریورماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

این مراسم در حالی دو روز بعد از برگزاری مجمع فوق‌العاده انتخاباتی فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود که مسئولان اجرایی برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ برای رونمایی از کاپ قهرمانی در تهران همکاری نزدیکی با مدیران کنونی فدراسیون فوتبال دارند.

[table id=2 /]

فیفا در مذاکرات خود با فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده است مراسم رونمایی از جام بدون حضور ستارگان فوتبال دنیا همانند با آیین نامه‌های سایر کشورها انجام می‌گردد.

ضمن اینکه شائبه‌هایی درمورد لغو رونمایی از کاپ جام جهانی در تهران با حضور فوتبالیست‌هایی همچون «کاسیاس» و «کاکا» مطرح شده بود اما جواد پاینده مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: به هیچ وجه چنین چیزی از نخست هم صحت نداشت. جام قهرمانی در تهران رونمایی می‌شود. سه محل برای رونمایی از این جام داریم تا علاقمندان به فوتبال از دیدن آن لذت ببرند اما هیچ قراری بنا به حضور ستارگان فوتبال جهان نداشتیم که حالا بخواهد کنسل شود.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال افزود: قطعاً از حضور ستارگان فوتبال دنیا استقبال می‌کنیم اما فیفا برنامه ریزی خاصی تا امروز انجام نداده می‌باشد. شاید تعدادی اسپانسرها بخواهند در سایر شهرها از آنها دعوت کنند اما راجع به مذاکرات رسمی فدراسیون فوتبال با فدراسیون جهانی نیست.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا