0 سبک زندگیچهره هافرهنگ و هنر

کرونا پانته آ بهرام را هم به سوگ نشاند

زمان مطالعه: 2 دقیقه


ویروس کرونا یکسالی است که در دنیا شیوع پیدا کرده و افراد زیادی را درگیر خود کرده است و اکثر خانواده ها را داغدار کرده و به سوگ عزیزانشان نشانده می‌باشد.

پانته آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم در غم از دست دادن یکی از عزیزترین هایش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا به سوگ نشست.

[table id=2 /]

اندوه پانته آ بهرام در غم از دست دادن یکی از عزیزانش

پانته آ بهرام با انتشار عکسی قدیمی در اینستا گرامش نوشت:

دستم می لرزد. ذهنم جمعیتِ پراکنده ای ست از عکسها، خنده ها، نگاهها، سلامها، خنده ها، آغوش ها، هدیه ها، دویدن ها، درخت ها، خنده ها، خنده ها…

و تو که پیوسته آماده بودی برای جمع کردن هر چه پراکندگی ست. برای صلح، عشق، آرامش. برای شوخی های بی انتها (قلبم تیر می کشد)چیزی دارد در سکوتِ این قرنطینه می پوسد!

تو اُستادِ بازی هایمان بودی. هفت سنگ، وسطی، گرگم به هوا، قایم موشک، بالا بلندی، لی لی … و یارِ تو بودن در هر بازی به معنای پیروزیِ حتمی بود!( میگویم بود و قلبم تیر میکشد)

چیزی دارد در سکوتِ تکراریِ این جهان می پوسد و من بیهوده میکوشم یک شخص، یک ارتباط، یک گستره ی مهر، یک فقدان توصیف ناپذیر را وصف کنم.

تو قلبِ سبزی بودی که توانِ «نه» گفتن به جنبنده ای را نداشت. تو قلبِ سبزِ خسته ای بودی که هیچگاه برای خودت نزیستی. و حالا کرونا، این لعنتِ ناشناخته، ما را با اندوهِ عمیقِ نداشتن ات، وانهاد!

ما با هم بزرگ شدیم و تو سالها بود که مرا،نه به نام، که «کوچیکیا جان» صدا میکردی و حالا این نام می رود تا با باورِ نبودن ات برای ابدِ زندگیم، زخمِ سر بازِ دیگری بسازد!

آخ پسرخاله جانم، برادرم، مهربانم. از هر کجا که هستی نگاه کن! تمامِ کودکی ام درد می کند…

عکس قدیمی پانته آ بهرام

پانته آ بهرام مهرماه سال 97 در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست و یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی اش را در آن سال تجربه کرد.

پانته آ بهرام و مادرش

پانته آ بهرام از چهره های مشهور دنیای هنر است که در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سینما مقابل دوربین فیلم شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت رفت و سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی آخرین سریال تلویزیونی او بود.

پانته آ بهرام

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا