0 ارز دیجیتالاخباراخبار ارز دیجیتالاخبار دوج کوین

کسی که با DOGE میلیونر شد، حالا می خواهد با کاردانو میلیاردر شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه


فرد خبرساز و میلیونری که در گذشتهً تمام پس انداز خود را به سرمایه‌گذاری در دوج کوین (DOGE) اختصاص داده بود و به یک میلیونر تبدیل شد، حال کانون توجه خود را به کاردانو (ADA) دوخته است و آن را بهترین گزینه آتی میداند. 

گلابر کانتسوتو (Glauber Contessoto), میلیونر 33 ساله  DOGE را به خاطر دارید؟ او در گفتگو خود با CNBC که در روز 5 شنبه منتشر شد، اعلام کرد که می خواهد با اطمینان کامل در ADA سرمایه گذاری کند. 

[table id=2 /]

در ماه فوریه (بهمن 99) کانتسوتو حاویی خود را به سرمایه‌گذاری در DOGE اختصاص داد. تا وقتی که بعد از افزایش قیمت ها، او در ماه آوریل (فروردین 1400) به یک میلیونر تبدیل شد. 

وی در ادامه توضیحات خود گفت که حالا نیت سرمایه گذاری در یکی دیگر از ارزهای دیجیتال بازار را دارد و انتخاب آو، Cardano می باشد. 

“با پولی که از الان به بعد در می آورم، تا حد ممکن کاردانو خریداری خواهم کرد. 

در 5 شنبه هفته قبل، او توییت کرد که در 5 سال آینده، 5 رمز ارز دیجیتال برتر بازار را DOGE, ETH, BTC, ADA و XRP تشکیل می دهند. 

ع

او در تکمیل توضیحات خود گفت، از آنجایی که او آن زمان که بای، اتریوم (اتر) خریداری نکرد، حال تجربه او می گوید که کاردانو، فرصت جدیدی است که به او داده شده می‌باشد. 

این میلیونر Dogecoin تصمیم دارد تا با اولین کاه‌ش قیمت مناسب ADA, شروع به خرید این رمز ارز کند. او به نگرش صعودی به هردو Dogecoin و Cardano گفت فعلا بزای ADA زود می‌باشد. وی افزود:

“قرار است که من بزرگترین حامی کاردانو باشم. پیش از خرید آن، فقط منتظر یک افت قیمت شدید هستم. 

شما در دلخواهات این میلیونر دوج کوین چه فکر می کنید؟ آیا نگرش او درمورد ADA، در بازاری که احساسات هم در آن دخیل است، منطقی به نظر می ‌‌آید؟ نظرتان را در بخش دیدگاه ها برای ما و سایر خوانندگان این خبر بنویسید. 

منبع: بیتکوین دات کام

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا