صفحه نخستفوتباللیگ برتر انگلیس

گواردیولا زمان جدایی‌اش از منچسترسیتی را گفت –

زمان مطالعه: < 1 دقیقهخبرورزشی –

پپ گواردیولا زمان جدایی خود از منچسترسیتی را اعلام کرده می‌باشد. سرمربی اسپانیایی که چند ماه قبل قراردادش با منچسترسیتی را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد، در حاشیه مراسم یک شرکت برزیلی با سؤالی درمورد آینده‌اش روبرو شد و در پاسخ به آن برنامه‌اش برای آینده حرفه خود را اعلام کرد.

[table id=2 /]

گواردیولا به شبکه گلوبو اسپورته برزیل گفت: من بعد از ۷ سال مربیگری در منچسترسیتی، فکر می‌کنم که باید استراحتی به خودم بدهم. باید توقف کنم و دور و برم را هم ببینم. باید از سایر مربیان چیزهای زیادی یاد بگیرم و شاید وارد آن مسیر (مربیگری در رده ملی) هم شدم. دوست دارم در جام ملت‌های اروپا، کوپا آمه‌ریکا یا جام جهانی هدایت یک تیم را برعهده داشته باشم.

گورادیولا در ادامه از اشاره به نام تیم ملی که دوست دارد سرمربی‌اش شود خودداری کرد و گفت: هدایت تیم‌های بزرگی مانند برزیل کار سختی می‌باشد.

به این ترتیب گواردیولا به جز فصل جاری تنها یک فصل دیگر فرصت دارد تا به ناکامی طولانی مدتش برای فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا – افتخاری که بعد از جدایی از بارسلونا در سال ۲۰۱۲ دیگر موفق به کسب آن نشده – پایان دهد، هر چند او در ۷ سال حضورش در منچسترسیتی تمامی جام‌های داخلی را درو کرده می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا