اخبار ایران و جهانبین المللغرب آسیا و آفریقای شمالی

ائتلاف سعودی ۲۳۱ مرتبه آتش بس در الحدیده یمن را نقض کرد – وب‌اینجاست


به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، منابع یمنی از استمرار نقض آتش بس در الحدیده یمن از طریق ائتلاف متجاوز سعودی و مزدورانش خبر دادند.

طبق این گزارش، ائتلاف سعودی طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۰۰ بار آتش بس در این استان را نقض کرد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

یک منبع در اتاق افسران ارتباط در الحدیده یمن گفت که ائتلاف متجاوز سعودی در این مدت ۲۳۱ بار آتش بس در الحدیده را نقض کرده می‌باشد.

این منبع به ایجاد استحکامات رزمی در الجبلیه و الجاح به عنوان مواردی از نقض آتش بس از طریق ائتلاف سعودی در الحدیده یمن اشاره کرد.

۵ نوبت حملات هوایی، پرواز ۲۴ پهپاد جاسوسی، ۳۰ مورد بمباران موشکی و توپخانه ای و ۱۶۷ مورد تیراندازی مختلف از دیگر موارد نقض آتش بس در الحدیده یمن از طریق ائتلاف سعودی اعلام گردید.

بهتر است بدانید که رژیم سعودی بیش از ۶ سال است با همراهی چند کشور عربی دیگر وابسته به خود تجاوز به یمن را آغاز کرده می‌باشد.

طی این تجاوز هزاران نفر از مردم یمن شهید و زخمی و خسارات زیادی نیز به زیرساخت‌های این کشور وارد شده می‌باشد.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا