دسته‌بندی نشدهصفحه نخستفوتباللژیونرها

دلیل نیمکت نشینی طارمی برابر لاتزیو/ پیروزی‌ها را جشن نمی‌گیرند …


خبرورزشی –

تیم های پورتو و لاتزیو در چارچوب بازی های دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات لیگ اروپا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم پرتغالی به پایان رسید. گل های این بازی را ماتیا زاکاینی در دقیقه ۲۳ برای لاتزیو و تونی مارتینز در دقایق ۳۷ و ۴۹ برای پورتو به ثمر رساندند.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل

سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو بعد از این ملاقات گفت:‌ قبول دارم لاتزیو بیش از ما توپ را در اختیار داشت ولی کاری که لاتزیو با توپ انجام داد راجع به سازماندهی دفاعی ما بود در اینجا ممکن است من مقصر باشم. در نیمه دوم اصلاحاتی انجام شد و بازی را بردیم که در این نیمه خیلی بیشتر از حریف موقعیت خلق کردیم. لاتزیو کیفیت فردی عالی و مربی بسیار باتجربه ای دارد. این نتیجه جدید نخستی راه است ما باید برای بازی در شهر رم آماده باشیم که سخت خواهد بود.

این مربی درمورد نیمکت نشینی مهدی طارمی و اوانیلسون گفت:‌ ما باید به وضعیت فیزیکی بازیکنان نگاه کنیم. اوانیلسون پیاپی بازی کرده است، ویتینها هم همینطور بوده می‌باشد. مهدی طارمی هم مداوم در بازیها بوده می‌باشد. ما یک گروه خوب داریم که همه آنها روزانه برای توجیه حضورشان در زمین تلاش می کنند. سپس این به من بستگی دارد، بسته به استراتژی بازی، که چه ترکیبی را انتخاب کنم.  دقیقاً همان اعتمادی را که به اوانیلسون و طارمی دارم، به مارتینز هم دارم و برای همین او را در ترکیب قرار دادم.

او در پایان گفت: پیروزی ها را جشن نمی گیرند ایضاً قهرمانی ها را جشن می گیرند. ما جدید یک ملاقات را با برد به پایان بردیم و بازیهای زیادی تا پایان باقی مانده است تا در لیگ اروپا بتوانیم خود را نشان دهیم. می خواهیم همینطور به روال خوب مان در لیگ و اروپا ادامه دهیم.

پورتو پیش از ملاقات برگشت با لاتزیو باید در لیگ پرتغال برابر مورینسه به میدان برود.🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل


🛑لمینت متحرک دندان(2فک کامل)🔥فقط 105 تومان ✅با امکان پرداخت درب منزل
مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا