0 سبک زندگیپوست و موسلامت

4 اشتباه رایج خانم ها در استفاده از کرم دورچشم

زمان مطالعه: 3 دقیقه


اشتباهات رایج حین استفاده از کرم دور چشم

کرم دور چشم یک کرم معجزه آسا برای هر کسی است که مشکلاتی در زیر چشم خود دارد، مثل پف زیر چشم یا تیرگی زیر چشم. ضمنا می تواند برای افرادی که حاوی چروک ها و مشکلاتی در اطراف چشم می‌باشند نیزتاثیر‌گذار باشد.

استفاده از کرم دور چشم مناسب؛ باعث می شود که از شر همه این مشکلات خلاص شوید و بتوانید علائم پیری اطراف چشم را بهبود ببخشید. چنانچه از کرم دور چشم به طرز صحیح استفاده کنید، مطمئن باشید که نتیجه می گیرید اما چنانچه تفاوتی را در پوست اطراف چشم خود مشاهده نکردید، ممکن استً به این دلیل است که اشتباهاتی را حین استفاده از این کرم مرتکب می شوید. در این قسمت از بهداشت و سلامت نمناک اشتباهات استفاده از کرم دور چشم را به شما معرفی می کنیم و می گوییم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن از آن ها جلوگیری کنید.

[table id=2 /]

– استفاده زیاد از کرم:

هیچ نیازی برای استفاده زیاد از کرم دور چشم نیست. قسمتی که از کرم دور چشم استفاده می کنید، باید قسمت کوچکی باشد. تلاش کنید از مقدار کمی کرم استفاده کنید. استفاده زیاد هیچگاه به از بین بردن سریع تر مشکل کمک نمی کند، ایضاً منافذ پوست شما را می بندد و باعث ایجاد مشکلات پوستی می‌گردد.

استفاده کرم دور چشم

– استفاده از کرم روی پوست خشک:

کرم دور چشم مانند کرم های دیگر روی پوست مرطوب بهتر عمل می کند، سریع تر جذب می شود و می تواند کارکرد بهتری از خودش داشته باشد.

طرز استفاده کرم دور چشم

– مالیدن پوست زیر چشم به طرز خشن:

چنانچه بارها در مطالب مختلف پوست و موی نمناک گفته ایم و حتما می دانید پوست صورت حساس تر از پوست بدن شماست ازاین رو هیچگاه نباید آن را با خشونت زیاد مالش دهید زیرا باعث ایجاد چین و چروک و خطوط پوستی می شود. بعد از انجام این کار خودداری کنید.

استفاده غلط کرم دور چشم

– استفاده از کرم دور چشم در یک قسمت غلط:

کرم دور چشم را بیش از حد نزدیک به چشمان خود استفاده نکنید زیرا عاملی برای حساسیت می باشد. بعد از این کار اجتناب کنید. کرم حداقل باید دو و نیم سانت زیر مژه پایین باشد و برای قسمت بالا هم باید دقیقاً زیر ابرو اعمال شود.

مصرف کرم دور چشم

* فراموش نکنید که اولین اشتباه در استفاده از کرم دور چشم و هرنوع محصول آرایشی بهداشتی دیگر انتخاب محصول نامناسب و بی کیفیت است پس پیوسته در خرید دقت لازم را به خرج دهید و از یک راهنمای خوب در این زمینه استفاده کنید. در مطلب ” بهترین کرم دور چشم در هر سنی کدام است ؟ ” توضیحات کامل برای راهنمایی شما عرضه شده می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا