تمام جهان

وضعیت درآمد معلمان مدارس آریزونا به زودی مشخص می شود

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر یوما در ایالت آریزونا (Yuma, AZ) را به شما عرضه می دهد. یوما یک شهر نسبتا بزرگ واقع در ایالت آریزونا با جمعیت 95,502 نفر و 43 محله می‌باشد. یوما یازدهمین جامعه بزرگ در آریزونا می‌باشد.

بافت شهری و قومیتییوما یک شهر با قومیت های متنوع می‌باشد. افرادی که در یوما زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان یوما سفید پوست، سیاه پوست یا آفریقایی-آمریکایی می‌باشند. مهمترین اصالت ها در یوما انگلیسی، ایرلندی، ایتالیایی و آلمانی و فرانسوی می‌باشد. رایج ترین زبان که در یوما صحبت می گردد انگلیسی می‌باشد. زبان های مهم دیگر که در یوما صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و تاگالوگ. 21.56 درصد ساکنان یوما مهاجرند.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل می‌باشند. درآمد سرانه در یوما در سال 2010 به 22,831 دلار رسید که درمورد دیگر مناطق آریزونا درآمد ماز طریق و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد ماز طریق به پایین به شمار می آید. این مبلغ معادل 91,324$ در سال برای یک خانواده چهار نفره می‌باشد. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

[table id=2 /]

نوشته های مشا‌به

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا