01 نرم افزار و اپلیکیشنHTML/XML/CSSابزار وب مسترتوسعه وبنرم افزار

CSE HTML Validator Pro 22.0300 – معتبرسازی و ویرایش کدها در طراحی وب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


دانلود CSE HTML Validator Pro

معتبرسازی و ویرایش کدها در طراحی وب

 

CSE HTML Validator Enterprise بعد از طراحی قالب وب و یا وبلاگ لازم است تا پیش از انتشار سایت بر روی اینترنت و در مرحله ای تحت عنوان Validator به بررسی تگ ها، کدها، خطاهای نحوی و لینک های شکسته پرداخته و از معتبر بودن سایت مطمئن شوید.
نرم افزار CSE HTML Validator Pro به شما کمک می کند تا مشکلات احتمالی وب سایت خود را که باعث از دست دادن بازدیدکنندگان می‌گردد، شناسایی کرده و از بین ببرید تا میزان بازدهی سایت را افزایش داده و در هزینه و زمان صرفه جویی کنید. اکثر افرادی که می خواهند کار خود را به صورت حرفه ای دنبال کنند، برای تعیین میزان اعتبار وب سایت های تخصصی و وب مسترها از این نرم افزار استفاده می کنند.

[table id=2 /]

برخلاف دیگر برنامه های معتبرسازی، CSE HTML Validator امکانات خاص و توانای را برای شما مهیا می کند و شما قادر به سفارشی سازی کامل تنظیمات برای بررسی کدهای HTML ،XHTML ،CSS، لینک ها، غلط های املایی، JavaScript ،PHP syntax، چک کردن SEO و دسترسی ها خواهید بود. موتور اعتبارسنجی کد های این نرم افزار بسیار هوشمند و انعطاف پذیر می باشد که می تواند باعث ساده تر شدن کار شما باشد.

برنامه CSE HTML Validator حاوی ابزارهای زیر است:

– ابزاری برای اعتبارسنجی Html، XHtml و CSS
– چک کننده لینک ها و کدهای PHP
– JavaScript Linter
– بررسی کننده غلط های نحوی و املایی
– بررسی کننده دسترسی ها و SEO (Search Engine Optimization)
– ویرایشگر Html، XHtml و CSS
– و …

نوشته CSE HTML Validator Pro 22.0300 – معتبرسازی و ویرایش کدها در طراحی وب اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پملاقات شد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

ضمنا ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا