01 نرم افزار و اپلیکیشنابزار سخت افزارکاربردینرم افزار

GPU Shark 0.27.0 – نظارت بر کارت گرافیک جیفورس

زمان مطالعه: < 1 دقیقه


دانلود نرم افزار GPU Shark 

برنامه نظارت بر کارت گرافیک جیفورس

 

 

[table id=2 /]

GPU Shark یک نرم افزار موثر و رایگان برای مدیریت و نظارت برا GPU کارت گرافیک های جیفورس و Radeon می باشد و اجازه می دهد تا همه مشخصات GPU را در یک پنجره در حالت ساده و تمام اطلاعات سخت افزاری آن را نمایش می دهد مانند نام کارت گرافیک،درجه حرارت (GPU، PCB) و ساعت. هنگامی که می خواهید اطلاعات کاملی درمورد کارت گرافیک تان به صورت مفصل داشته باشید حتما نرم افزار GPU Shark را نصب نمایید و می توانید اطلاعات دیگری نیز مانند GPU codename, driver and BIOS versions, or the device ID مشاهده کنید.

رابط کاربری این برنامه ساده و راحت بوده و بدون نیاز به هیچ کار خاصی، می‌توانید اطلاعات کاملی همچون اطلاعات سخت‌افزاری، نام کارت گرافیک، درجه حراررت، درایور موردنیاز، بایوس، شناسه و… را مشاهده نمایید.

شما بعد از نصب و باز کردن پنجره‌ این برنامه، می‌توانید اطلاعات و جزئیات دقیقی از کارت گرافیک‌های یاد‌شده به دست آورید. رابط گرافیکی این نرم افزار تا حد ممکن ساده و زیبا طراحی شده تا کاربر بتواند تنها با چند کلیک ساده به اطلاعات مورد انتظار خود دست پیدا کند. در نمای اساسی این برنامه، اطلاعات کاملی از سخت افزار، نام کارت گرافیک، دمای قطعه، ظرفیت و میزان استفاده از آن به نمایش درآمده می‌باشد.

 

مهم ترین ویژگی های نرم‌افزار GPU Shark :

– نمایش جزئیات و اطلاعات کارت گرافیک کامپیوتر
– نمایش اطلاعاتی همچون نام کارت گرافیک، درجه حرارت و…
– کم حجم
– بدون مشکل در اجرا

نوشته GPU Shark 0.27.0 – نظارت بر کارت گرافیک جیفورس اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پملاقات شد.

نوشته های مشا‌به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌گردد.

دکمه بازگشت به بالا