بهترین بازی های اندروید؛ ۲۴ بازی رایگان به همراه لینک دانلود آنها
تکنولوژی

بهترین بازی های اندروید؛ ۲۴ بازی رایگان به همراه لینک دانلود آنها


ده سال از زمانی که اندروید برای اولین بار معرفی شد می‌گذرد. از آن زمان پیوسته شاهد هزاران بازی در گوگل پلی استور بوده‌ایم. اما واضح می‌باشد که همه‌ی بازی‌ها کیفیت بالایی ندارند و پیدا کردن بهترین بازی های اندروید از بین این همه بازی کار خیلیسختی است. همراه ما باشید، در این مقاله می‌خواهیم ۲۴ مورد از بهترین بازی های اندروید را به شما معرفی کنیم که اتفاقا رایگان هم هستند.

وقتی تصمیم می‌گیرید بهترین بازی های اندروید را انتخاب کنید، باید چند مورد را در نظر داشته باشید. نخست اینکه به یاد داشته باشید که قطعا تنها در پی یک بازی نیستید. شما شاید یک بازی عالی را برای بازی‌کردن در خانه یا رفت‌وآمد و یکی را هم برای صف بانک بخواهید. تعدادی بازی‌ها هم با انگیزهون بهتر هستند، تعدادی هم برعکس اینگونه نیستند. پیشنهاد می‌کنم که به‌روش منظم چند عنوان را بازی کنید تا بفهمید کدام بازی‌ها مناسب شما هستند و مسلما، هیچ چیزی بهتر از این نیست که بازی دلخواه‌تان را پیدا کنید (منظورمان دقیقا بازی‌ای می‌باشد که نتوانید برای دوباره بازی‌کردنش منتظر باشید)!

بازی‌های رایگان اندروید امروزه دیگر واقعا رایگان نیستند. در اصل شاید که پس از نصب بازی، امکان استفاده از بازی محدود شود یا امکان پیشرفت در بازی از بازیکن گرفته شود. در ادامه تعدادی از بهترین بازی های رایگان اندروید را که به‌راحتی بدون خرید درون‌برنامه‌ای قابل اجرا هستند، با هم مرور می‌کنیم.

۱. PUBG Mobile

بازی PUBG Mobile زمان زیادی نیست که ارائه شده، با اینکه این، به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تیراندازی موبایل تبدیل شده است. در این بازی یک نبرد ۱۰۰ نفره در جزیره‌ای کوچک شکل می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند ابزارها، وسایل نقلیه و سلاح‌ها را در جزیره جمع کنند و به‌وسیله‌ی آنها به جنگ دشمنان خود بجریان. برنده‌ی بازی هم آخرین بازمانده‌ی نبرد ۱۰۰ نفره است.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۲. Angry Birds Star Wars II

Angry Birds Star Wars II - بهترین بازی های اندروید

خیال اینکه چنین بازی ساده‌ای این تعداد نبرد خلاقانه داشته باشد، مشکل است. در این بازی داستان‌های باورنکردنی زیادی هم وجود دارد که بازیکن را سرگرم می‌کند. Angry Birds Star Wars II، قسمت ششم از سری بازی‌های معروف Angry Birds و یکی از موفق‌ترین بازی‌های این سری است. این بازی، دوبار هم نامزد بهترین بازی سال شده است. تمام جذابیت Angry Birds Star Wars II، به پرندگان خشمگین و خوک‌های بد نیست، بلکه داستان‌های منحصربه‌فرد و مدل‌سازی‌های چشم‌نوازِ بازی، نقش غیرقابل‌انکاری در محبوبیت این سری‌ بازی‌ها دارند.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۳. Make More

Make More - بهترین بازی های اندروید

Make More، شبیه‌ساز جذاب یک کارخانه است. بازیکن در این بازی کارکنان را استخدام می‌کند، پس از‌آن تمام توانایی‌های لازم را به آنها آموزش می‌دهد و تلاش می‌کند پول بیشتری به‌دست بیاورد. گیم پلی بازی (تکنیک‌ها و راه‌هایی که برای بازی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد) هم فوق‌العاده سرگرم‌کننده است. شخصیت‌های جداب بازی در کارخانه مشغول به کار می‌شوند و هر محصولی را از مواد اولیه می‌سازند. برای نمونه، از یک قطعه آهن، یک مهره می‌سازند، از یک تخته‌سنگ هم یک جمجمه‌ی سنگی و پلاستیک هم می‌تواند تبدیل به یک اردک زرد شود!

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۴. European War 4: Napoleon

European War 4: Napoleon بهترین بازی های اندروید

European War 4: Napoleon، دنیای مجازی می‌باشد که در آن فضای قرن هجدهم، دوران ناپلئون و جنگ‌های هیجان‌انگیز نظامی بازسازی شده است. European War 4: Napoleon، یک بازی سبک استراتژی و نقش‌آفرینی دلچسب می‌باشد که گیم پلی جذاب و گرافیک خیلیمناسبی دارد. در این بازی حالت‌های گوناگونی وجود دارند. در حالت Campaign، بازیکن باید چندین مأموریت هیجان‌انگیز را انجام دهد. در نخست تنها دو مأموریت باز (قفل‌نشده) وجود دارند، اما وقتی این مأموریت‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارید، مأموریت‌های جدیدی از قفل خارج می‌شوند. European War 4: Napoleon، روی هم‌رفته ۶ جنگ در بر گیرنده ۸۴ مأموریت در ۸ شهر گوناگون جهان دارد. حالت Conquest، هم در بر گیرنده ۶ نقشه می‌باشد که هرکدام به یک رویداد تاریخی خاص مربوط است. در این حالت می‌توانید، در ۴۰ کشور گوناگون بازی کنید و هدف هم فتح تمام شهرهای دشمن در ۹۹۹ حرکت است.

در European War 4: Napoleon، باید ژنرال‌هایی را از بین ۲۰۰ فرمانده‌ی نظامی گوناگون انتخاب کنید که هرکدام مهارت‌ها و توانایی‌های مختص به خود را دارند. در نخست، تنها ژنرال‌های پایه با حداقل مهارت در دسترس هستند. با توسعه مأموریت‌ها و به‌دست آوردن غنایم می‌توانید از ژنرال‌های قدرتمندتری استفاده کنید و استراتژی‌های خود را برای مبارزه و شکست‌ناپذیر کردن ارتش‌تان‌ به‌کار بگیرید.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۵. Traffic Rider

Traffic Rider بهترین بازی های اندروید

Traffic Rider، یک بازی مپیشینه‌ای دیدنی اول‌شخص با چندین حالت گوناگون و مجموعه‌ی عظیمی از موتورسیکلت‌ها و سطوح پیچیده با اهداف و شرایط گوناگون است. وقایع این بازی در یک بزرگراه شلوغ می‌گذرد. بازیکن کنترل یک موتورسیکلت را بردوش دارد و باید وظایفی را که در هر سطح مشخص شده‌اند، انجام بدهد. در Traffic Rider، گاهی بازیکن باید فاصله‌ی خاصی را طی کند یا گاهی‌اوقات هم مانورهای خطرناکی را انجام بدهد.

مشکل بودن هر سطح هم به نوع موتورسیکلت، سرعت و شلوغی بزرگراه بستگی دارد. گرافیک و مدل‌سازی جاده‌ها و محیط بازی خیره‌کننده است، ضمناً جزئیات باورنکردنی خودروها و مناظر، سایه‌های پویا و تغییر روز و شب، می‌تواند برای افرادی که جنون سرعت (حداقل در دنیای بازی‌های ویدئویی!) دارند، جذابیت زیادی داشته باشد.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۶. Real Football

Real Football بهترین بازی های اندروید

Real Football، یک بازی فوتبال کلاسیک با گرافیک مناسب و امکان‌های مربیگری گسترده، فضای دلپذیری برای رقابت است. در حالت حرفه‌ای Real Football، بازیکن باید یک باشگاه آماتور را به یکی از محبوب‌ترین‌ باشگاه‌های دنیا تبدیل کند. بازیکن امکانات متنوعی برای انتخاب نام تیم، مجموعه‌ای از بازیکنان و ویژگی‌های گوناگون دیگری مثل پرچم و استادیوم خانگی دارد و باید با توجه به امکاناتی که دارد به قهرمانی‌های گوناگونی دست پیدا کند. پیروزی در بازی Real Football واقعا مشکل است. پیروزی به جز اینکه به خود بازیکن، بلکه به شرایط آب‌وهوایی، وضعیت روحی و روانی تیم و نحوه‌ی تمرینات هم بستگی دارد.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۷. Inotia 4

Inotia 4 بهترین بازی های اندروید

Inotia 4، داستان این بازی روایت افسانه‌ی غم‌انگیزی در مورد قهرمانی شجاع می‌باشد که تصمیم گرفته ارتش تاریکی را نابود کند و آرامش را به شهرهای ویران‌شده بازگرداند. رویدادها از ساختن شخصیت‌ها شروع می‌گردد. امکان انتخاب ظاهر و همزمان، سطح قهرمان آینده وجود دارد. پس از شروع بازی، مجموعه‌ای از اعلان‌ها، فیلم‌ها و گفتگوها بازیکن را وارد داستان خلاقانه‌ی بازی می‌کنند. غرق‌شدن در چنین دنیای جدابی، می‌تواند برای خیلی از طرفداران بازی‌های سبک نقش‌آفرینی دلچسب باشد.

گیم پلی جنگ در بازی Inotia 4 واقع‌گرایانه است. بازیکن باید باتوجه استراتژی‌ها و اقدامات گوناگون را در جهت درست انتخاب کند. همزمان، احتمال اشتباه هم کم نیست. تمام دشمنان به‌روش کامل دوران قرون وسطایی را بازسازی می‌کنند، شوالیه‌ها، شاهزاده‌ها، مبارزان تاریکی. به‌روشکلی، فضای بازی خیلیقابل‌اعتماد و جذاب است. پس از اینکه در نقاط گوناگون جهان یک پیروزی به‌دست آوردید، می‌توانید به زادگاه خود بازگردید و تجدید قوا کنید، توانایی‌های جدیدی یاد بگیرید و به مأموریت‌های دیگری بروید.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۸. Cooking Fever

Cooking Fever بهترین بازی های اندروید

Cooking Fever، یکی از بازی‌های جذاب سبک مدیریت زمان است. در این بازی، بازیکن باید بتواند یک کافه‌ی محلی را به سطح یک رستوران برساند. بازیکن باید همیشه در پی پیشرفت کسب‌وکار خود باشد، از دستورپخت‌های جدید تا انواع تخفیف‌ها به مشتریان و ضمناً توانایی‌های جدیدی را یاد بگیرد. در Cooking Fever، هدف اصلی بازیکن این می‌باشد که مشتریان را راضی نگه دارد. اگر این وظیفه را کامل کرد، می‌تواند به سطوح بالاتر برود و در کنار آن کافه و آشپزخانه‌ی خود را بازسازی کند.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۹. QuizUp

 QuizUp بهترین بازی های اندروید

QuizUp، از آن دست بازی‌های سبک معمایی می‌باشد که می‌توانید تا ساعت‌ها انجامش دهید و خسته نشوید. QuizUp، در سراسر جهان ۳۳ میلیون کاربر دارد. نکته‌ی جداب در مورد QuizUp این می‌باشد که در این بازی امکان انتخاب انواع موضوعات مورد علاقه‌تان وجود دارد. در این بازی بیشتر از ۱۲۰۰ موضوع گوناگون وجود دارند که بازیکن می‌تواند از بین‌ آنها دانش خود را اندازه‌گیری کند. QuizUp، به شما کمک می‌کند در برابر حریفی در بخش دیگری از جهان (یا در اطراف خودتان) بازی کنید. هر موضوع ۷ سؤال دارد و شما باید تلاش کنید، ظرف ۱۰ ثانیه به هرکدام پاسخ بدهید. اگر به‌اندازه‌ی کافی به زبان انگلیسی مسلط هستید و به دانش خود اطمینان دارید، الان این بازی جذاب را امتحان کنید.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۰. Eternium

Eternium - بهترین بازی های اندروید

Eternium، یک بازی خیلیزیبا و باکیفیت به سبک نقش‌آفرینی است. می‌توانید Eternium را به‌صورت آفلاین هم بازی کنید (مسلما تا زمانی که همیشه به‌روزرسانی‌اش می‌کنید). گیم پلیِ بازی، نقش‌آفرینی کلاسیک با انواع گوناگونی از سلاح‌ها و شخصیت‌هاست. حرکت کردن و حمله در این بازی خیلیساده است. شما می‌توانید با رسم علائمی رو‌ی صفحه‌ی نمایش خود، دستورات خاصی را اجرا کنید. این دستورها به‌صورت دستی هم به نمایش در می‌آیند.

Eternium با اکتشافات و ابزارهای جدابی که دارد، می‌تواند شما را زمان زیادی مشغول کند. «کنترل» مسئله‌ای می‌باشد که واقعا بازی Eternium را از دیگر بازی‌های سبک نقش‌آفرینی موبایل جدا کرده است. به جای کنترل‌های جوی استیک پیچیده، به‌سادگی با تپ کردن، می‌توانید تعدادی حرکات نسبتا پیچیده را انجام دهید. Eternium به‌عنوان یک بازی فانتزی و جنگجویی، بازی سرگرم‌کننده‌ای می‌باشد که پیشنهاد می‌کنم حتما بازی کنید.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۱. Rayman Adventures

Rayman Adventures بهترین بازی های اندروید

مجموعه بازی‌های Rayman در طول سال‌ها همیشه بازی‌هایی رنگارنگ و پُر زرق‌وبرق، جذاب و سرگرم‌کننده‌ای بوده‌اند. بازی Rayman Adventures با تپ کردن روی صفحه نمایش یا با کنترل‌های لمسی کنترل می‌گردد. در هر مرحله، هدف جمع‌آوری غنایم است. مسلما این موضوع آن‌طور که به‌نظر می‌رسد، ساده نیست. برای باز کردن مراحل جدید، شخصیت‌ها و آیتم‌های جدید، باید امتیازهای زیادی جمع‌آوری کنید که ناچار می‌شوید چندین بار یک سطح را بازی کنید، اما همه‌ی مراحل بازی سرگرم کننده‌اند.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۲. Ace Academy: Skies of Fury

Ace Academy: Skies of Fury بهترین بازی های اندروید

Ace Academy: Skies of Fury یک بازی نبرد هوایی در طول جنگ جهانی اول است، جایی که شما به کابین خلبان هواپیماهای ملخی دوران جنگ جهانی می‌روید. انتخاب شما یک هواپیمای ملخی مدل انگلیسی یا آلمانی است و با هر دو هواپیما می‌توانید ۲۰ مأموریت منحصربه‌فرد را تجربه کنید.

Ace Academy: Skies of Fury، کنترل نسبتا ساده‌ای دارد. قبل از شروع بازی، انتخاب کنید که می‌خواهید، هواپیما را با یک جوی استیک مجازی یا شتاب‌سنج کنترل کنید. حتی می‌توانید از یک گیم‌پد هم استفاده کنید. روی هم‌رفته در این بازی ۵۰ مأموریت در دسترس است. شما می‌توانید ۱۰ هواپیما را کنترل کنید، ۵ هواپیمای آلمانی و ۵ هواپیمای انگلیسی که هرکدام ویژگی‌های خاص، نقاط قوت و نقاط ضعفی دارند. علاوه بر این، به بازیکن امکان انتخاب بیشتر از ۹۰ پوسته برای شخصی‌سازی هواپیماها داده می‌گردد.

Ace Academy: Sky of Fury یک بازی نبرد هوایی فوق‌العاده با گرافیکی چشم‌نواز است. اگر از طرفداران بازی‌های ماجراجویانه هستید و از کنترل یک هواپیما لذت می‌برید، حتما این بازی را امتحان کنید!

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۳. Sky Dancer Run

Sky Dancer بهترین بازی های اندروید

Sky Dancer Run، یک دونده‌ی همیشگی است. موردی که Sky Dancer Run را سرگرم‌کننده و جذاب می‌کند، فرودهای سه‌بعدی است. کنترل بازی خیلیساده است، برای دویدن رغبت که روی هر دو طرف صفحه تپ یا سوئیپ کنید. گاهی‌اوقات بازی‌های ویدئویی به ما کمک می‌کنند که به تعدادی از بزرگ‌ترین فانتزی‌های خود برسیم، مانند فتح جام‌جهانی یا شکست‌دادن اژدها یا پریدن از روی صخره‌ها. اگر پریدن از روی صخره‌ها، یکی از فانتزی‌های شماست. بازی Sky Dancer Run می‌تواند، با صخره‌های مهیبش به بازی محبوب شما تبدیل شود.

Sky Dancer Run، گرافیک خیلیمطلوبی دارد. در این بازی بازیکن باید سکه و … را جمع‌آوری کند و سعی کند نمیرد. Sky Dancer Run، بازی زیبا و نفس‌گیری می‌باشد که می‌تواند به بازی محبوب دوست‌داران به سبک دونده تبدیل شود.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۴. Jelly Jump

Jelly Jump بهترین بازی های اندروید

در Jelly Jump شما یک مکعب بزرگ ژله‌ای هستید که باید تلاش کنید از موانع بی‌پایان عبور کنید. داستان بازی Jelly Jump، خیلیساده است. بازیکن باید از موانع دوری کند تا خود را از خطر نجات دهد و هرقدر بیشتر بالا برود، امتیاز بیشتری می‌گیرد. برخلاف بازی‌های مشابه، Jelly Jump واقعا مشکل است و نیاز به مهارت زیاد و زمان‌بندی درستی دارد. همان‌طور که از ساختمان‌ها بالا می‌روید، باید تکه‌های ژله را جمع‌آوری کنید و برای خرید ابزارهای جدید استفاده کنید. چه بسا خیالش را هم نمی‌کردید که پریدن یک تکه‌ ژله از موانع، به یک بازی فوق‌العاده اعتیادآور تبدیل شود!

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۵. Fast & Furious: Legacy

Fast & Furious: Legacy بهترین بازی های اندروید

اگر از دوستداران مجموعه فیلم‌های سریع و خشن و عاشق ماشین هستید و از بازی‌های رانندگی لذت می‌برید، قطعا Fast & Furious: Legacy به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شما تبدیل می‌گردد. Fast & Furious: Legacy یک بازی مپیشینه‌ای اکشن با گرافیکی فوق‌العاده است.

داستان Fast & Furious: Legacy به فیلم‌های سریع و خشن هم شباهت دارد. در نخست لوکیشن بازی میامی است، اما با توسعه و بردن مپیشینات به شهرهای دیگر مثل توکیو و ریو دو ژانیرو می‌روید. موسیقی پس‌شرایط‌ی بازی فوق‌العاده انرژیک است، مسلما این تک‌آهنگ بارها و بارها تکرار می‌گردد. اما حداقل، انتخاب موسیقی توسط پیشرفت‌دهندگان بازی درست بوده است! افکت‌های صدا با سروصدای گاز ماشین‌ها، کمتر از موسیقی جذاب‌اند. به‌روشکلی، مدل‌سازی‌ها و محیط بازی خیلینزدیک به واقعیت است. کنترل‌ها نسبتا ساده‌اند. شاید تنها نقطه‌ضعف بازی، صدای موتورها و مسلما دورهای مپیشینه‌ای نسبتا کوتاه باشد. اما روی هم‌رفته Fast & Furious: Legacy از سخت‌گیرترین گیمرها هم نمره‌ی قبولی می‌گیرد!

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۶. Clash of Clans

Clash of Clans بهترین بازی های اندروید

Clans یا قبیله‌ها از شما می‌خواهند که یک روستا بسازید و آن را با همه‌ی ابزارها و آیتم‌هایی که ممکن است قبیله‌ی جنگجویان به آن نیاز پیدا کنند، پر کنید. یک تالار برای رهبری، یک معدن طلا به‌عنوان پول، یک اردوگاه ارتش برای نگه‌داشتن سربازان و الکسیر برای جمع‌آوری منابع و آموزش سربازان.

Clash of Clans، یک بازی سبک استراتژی همزمان می‌باشد که کار شما در آن، با ساخت یک دهکده شروع می‌گردد.و پس از‌آن با ساخت اردوگاه‌ها‌ و سازه‌هایی برای دفاع از خود ادامه می‌یابد. گرافیک، افکت‌های صدا و گیم پلی بازی، کاملا مناسب یک بازی سبک استراتژی همزمان است. Clash of Clans، از آن دست بازی‌های اعتیادآوری می‌باشد که پیشنهاد می‌کنم قبل از شروع بازی حتما به پیامد آن فکر کنید!

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۷. Bike Mayhem Mountain

Bike Mayhem Mountain بهترین بازی های اندروید

یکی از بازی‌هایی می‌باشد که ضامن تجربه‌های سرگرم‌کننده و چالش‌برانگیز است. شما از تعدادی سطوح آموزشی که خیلیساده‌اند بازی را شروع می‌کنید و پس از‌آن راه خود را به سطوح چالش‌برانگیزتر هموار می‌کنید که لازم است دوچرخه‌ها، مسیرها و خود بازی را به‌مناسبی بشناسید. گیم پلی بازی خیلیساده می‌باشد که کنترل‌های پایه، طرحی ساده‌ و گزینه‌های زیادی در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. شما ضمناً می‌توانید موتورسوار خود را با گزینه‌های گوناگون سفارشی‌سازی کنید و چرخ‌ها و شاسی دوچرخه‌ی خود را کاملا تغییر بدهید. هر شاسی و چرخ، مزایای خاص خود را دارد که می‌تواند تأثیر زیادی روی جریان پیشرفت شما داشته باشد.

در Bike Mayhem Mountain، بازیکن ضمناً می‌تواند محیط‌های گوناگون را بسازد و از آنها برای مپیشینه با دیگر بازیکنان استفاده کند. Bike Mayhem Mountain، توسط گرافیکی نیمه واقع‌گرایانه به‌همراه تعدادی ویژگی‌های کارتونی و موسیقی متن شنیدنی، بازی دلچسبی برای دوست‌داران بازی‌های مپیشینه‌ای است.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۸. Vector

 Vector بهترین بازی های اندروید

رسیدن به آزادی در دنیای آخرالزمانی اورولی (پادآرمان‌گرایانه‌ای) که آزادی وجود ندارد، امر غیرممکنی نیست. در بازی Vector، شما به‌عنوان شخصی بازی می‌کنید که دیگر نمی‌خواهید به فرامین رؤسای خود عمل کنید. در نتیجه، دستگاه کنترل ذهن خود را کنار می‌گذارید و از زندان آسمان‌خراشی که در آن محبوس شده‌اید، فرار می‌کنید. در بازی Vector، شما از تکنیک‌های پارکور برای فرار استفاده می‌کنید. مدل‌سازی‌ها و فضای Vector، واقع‌گرایانه طراحی شده است. Vector، از آن دست بازی‌هایی می‌باشد که لحظات هیجان‌انگیزی را برای بازیکن به‌همراه دارد.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۱۹. Age of Strategy

Age of Strategy بهترین بازی های اندروید

Age of Strategy، یک بازی سبک استراتژی بر پایه نوآوری‌های کلاسیک با گرافیک ۸ بیتی است. در Age of Strategy، بیشتر از ۳۰۰ نقشه‌ با جنگ‌های تاریخی و تخیلی وجود دارند. Age of Strategy بازیکن را به دوران امپراتوری و شوالیه‌ها می‌برد. بازیکن می‌تواند توسط لینک‌ها به رویدادهای تاریخی واقعی (برای نمونه جنگ معروف تروآ) برود، اما در حالت چندنفره، بازیکن می‌تواند با ارتش سایر بازیکنان مبارزه کند. در این بازی ۱۷۰ نقشه‌ی گوناگون به‌همراه ۴۰ نقشه‌ی تصادفی برای جنگ‌های آنلاین در زمان واقعی هم در دسترس بازیکن است.

همین‌طور در Age of Strategy می‌توانید با جمع‌آوری ستاره‌های طلا و کریستال‌ها، نیروهای گوناگون یا وظایف گوناگونی را از قفل خارج کنید. Age of Strategy کاملا رایگان است، شما مجبور نیستید که پولی پرداخت کنید، اما از آنجایی که Age of Strategy، یک پروژه‌ی پیوسته در حال پیشرفت است، در صورتی که از این بازی لذت بردید، می‌توانید به‌صورت داوطلبانه با حمایت از پیشرفت‌دهندگان بازی، به پیشرفت بازی کمک کنید.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۲۰. Cut the Rope 2

 Cut the Rope 2 بهترین بازی های اندروید

تعدادی از بزرگ‌ترین بازی‌های پنج سال گذشته بازی‌های موبایل بوده‌اند، اما پیشرفت‌دهندگان پیوسته تلاش می‌کنند که موفقیت‌شان تنها یک موفقیت دوره‌ای نباشد. بازی Cut the Rope 2 هم برای پیشرفت‌دهندگانش، نمونه‌ی چنین موردی است.

Cut The Rope 2 یک انتخاب خیلیمناسب برای همه‌ی کاربران اندروید است. در اولین قدم، هدف بازیکن بریدن طناب‌های گوناگون و به‌دست‌آوردن آب‌نبات است. اما تنها به‌دست‌آوردن آب‌‌نبات کافی نیست، شما باید برای به‌دست‌آوردن ستاره‌ها از آب‌نبات‌ها استفاده کنید. بریدن طناب‌ها در Cut The Rope 2، گاهی مانند حل‌کردن پازل است. باید با توجه و هوشمندی بتوانید در موقعیتی مشکل بدون اینکه آیتم‌ها سقوط کنند، طناب‌ها را ببرید. مسلما به مواردی که اشاره شد، مدیریت زمان را هم اضافه کنید. سبک کارتونی این بازی عالی است و موسیقی متن هم واقعا شنیدنی است! مسلما موضوع ناخوشایند در این دسته بازی‌های خوب رایگان، تبلیغات ویدئویی گوناگون می‌باشد که گاهی مزاحم بازی کردن بازیکن می‌شوند.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۲۱. Crazy Snowboard

Crazy Snowboard بهترین بازی های اندروید

Crazy Snowboard، بازی کاملا سرگرم‌کننده‌ با گرافیکی سه‌بعدی است. کنترل‌های بازی ساده‌اند. Crazy Snowboard، به دو حالت تقسیم می‌گردد. سواری و مأموریت رایگان. هر حالت در بر گیرنده ۳۰ مأموریت می‌باشد که در آن بازیکن باید تعدادی وظایف را کامل کند و با به‌دست‌آوردن امتیاز، صاحب مدال‌های برنز، نقره و طلا شود. این وظایف می‌توانند در بر گیرنده جمع‌آوری تعداد مشخصی سکه‌ یا پریدن از حلقه‌ها در هوا باشند. درحالی‌که این وظایف می‌توانند تا حدی تکراری باشند، اما به‌مرور، رسیدن به سطح‌های بعدی هم سخت‌تر می‌گردد.که می‌تواند به عامل سرگرم‌کنندگی بازی اضافه کند. در Crazy Snowboard، امکانات زیادی برای سفارشی‌سازی وجود دارد. بازیکن قادر به تغییر اسنوبرد، بازیکن و حالت‌های گوناگون حرکت اوست. گیم پلی سرگرم‌کننده‌ی بازی واقعا اعتیادآور است.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۲۲. ZombieSmash

ZombieSmash بهترین بازی های اندروید

بازی ZombieSmash، داستان خیلی خاصی ندارد، شما به‌مدت ۳۱ روز در کلبه‌ی خود زندانی شده‌اید و باید تلاش کنید در بین حمله‌ی انبوهی از زامبی‌ها زنده بمانید. به‌جای استفاده از سلاح‌های متعارف، می‌توانید به روشهای خنده‌داری مثل پرت‌کردن تخته‌سنگ‌ها یا حمله با اشعه‌ برای نابودی زامبی‌ها متوسل شوید! ضمناً می‌توانید زامبی‌ها را با تپ‌کردن روی صفحه نمایش نابود کنید، گرچه تعدادی زامبی‌های غول‌پیکر با تپ کردن نابود نمی‌شوند. برای این زامبی‌ها باید از روشهای بهتری استفاده کنید و مسلما، از آنجایی که سلاح‌های ویژه به‌روش تصادفی ظاهر می‌شوند، گاهی‌اوقات واقعا باید خوش‌شانس باشید!

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۲۳. Mr Leggs

Mr Leggs بهترین بازی های اندروید

بازی Mr Leggs، فقط یک تجربه‌ی منحصربه‌فرد نیست، بلکه یکی از بازی‌های جداب و پیچیده‌ی موبایل است. Mr Leggs، بازی عجیبی می‌باشد که در ذهن یک مرد فوق‌العاده دیوانه می‌گذرد. اگر زندگی را دوست دارید، قطعا بازی Mr Leggs را هم دوست خواهید داشت! Mr Leggs فردی می‌باشد که می‌خواهد به بهترین گیلاس جمع‌کن دنیا تبدیل شود. Mr Leggs می‌تواند پاهای خود را مثل کارآگاه گجت دراز کند و از موانع عبور کند. موانع Mr Leggs، پرندگانی هستند که به صورت او نوک می‌زنند. گاهی هم بمب‌های دستی زیر پای او منفجر می‌شوند. ضمناً قرص‌های جدابی هم وجود دارند که سرعت Mr Leggs را به‌شدت زیاد می‌کنند!

درحالی‌که ممکن است کل معنی بازی ساده به‌نظر برسد، اما اینگونه نیست. Mr Leggs، طرحهای هوشمندانه‌ی زیادی دارد. انیمیشن‌های عالی و خنده‌دار، موسیقی پس‌شرایط‌‌ (موتزارت) و افکت‌های متناسب با تُن بازی گاهی لبخند را به چهره‌ی بازیکن می‌آورد. Mr Leggs، یکی از گوناگون‌ترین بازی‌هایی می‌باشد که تا‌به‌حال برای اندروید ارائه شده است. در نتیجه، اگر می‌خواهید این بازی را امتحان کنید، حتما اطمینان حاصل کنید که Mr Leggs به بهترین گیلاس جمع‌کن دنیا تبدیل می‌گردد.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

۲۴. Subway Surfers

Subway Surfers بهترین بازی های اندروید

Subway Surfers، با گیم پلی مناسب و کنترل‌های ساده، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک دونده است. بازیکن می‌تواند به سادگی با سوئیپ از برخورد با موانع جلوگیری کند و سکه‌ها و امتیازها را جمع‌آوری کند. پیشرفت‌دهندگان بازی در برابر نسخه‌های قبل، تعدادی روشهای جدید به بازی اضافه کرده‌اند، همچون هاوربرد و سکوها و تعدادی چالش‌های جداب دیگر. گرافیک رنگارنگ و کارتونی بازی خیره‌کننده است. ضمناً تعداد برجستهی گزینه‌ی سفارشی‌سازی وجود دارد که با به‌دست‌آوردن امتیاز باز می‌شوند. علاوه بر این، بازیکن امکان شخصی‌سازی شخصیت‌ها و لباس‌ها را دارد تا تعدادی سلایق خود را به بازی اضافه کند. در کل، بازی Subway Surfers، بازی سرگرم‌کننده‌ای که به همه‌ی دوستداران بازی‌های سبک دونده شدیدا پیشنهاد می‌گردد.

دانلود بازی از گوگل پلی استور

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *