عجیب‌ترین سایت‌ها
تکنولوژی

عجیب ترین سایت ها در دنیای اینترنت؛ از جنگ پیکسل‌ها تا در اسرارآمیز


بی گمان اینترنت دنیایی شگفت‌انگیز می‌باشد که می‌توانیم در آن تمام کنجکاوی‌ها و عطشمان به دانش را برطرف کنیم. از عجیب‌ترین تکنولوژی‌های جهان گرفته تا عجیب‌ترین اسباب بازی‌های دنیا را می‌توانید در اینترنت پیدا کنید، اما عجیب ترین سایت ها چگونه؟ اگر در پی تعدادی از بی‌فطرحترین، بامزه‌ترین یا عجیب‌ ترین سایت‌ ها در دنیای اینترنت می‌گردید، جای درستی آمده‌اید. در این مقاله، قرار است شما را با وب‌سایت‌هایی آشنا کنیم که با دیدنشان تعجب کنید و هزاران سؤال گوناگون به ذهنتان خطور کند.

۱. قایق های مخفی

اگر به قایق‌هایی که هیچ انسان یا راداری نمی‌تواند آنها را ببیند علاقه دارید، این سایت برای شماست. گرچه نمی‌توانید این قایق‌های مخفی را ببینید، می‌توانید با کلیک‌کردن روی عکس نامرئی آنها عکسشان را بزرگ کنید تا با جزئیات بیشتر آنها را نبینید!

مشاهده سایت

۲. من را با پولم خاک کنید!

از موارد دیگر عجیب ترین سایت ها سایت «من را با پولم خاک کنید» است! در این سایت شخصیتی کارتونی از آسمان سقوط می‌کند و پس از برخورد با زمین پول او کنارش می‌افتد. شخصیت کارتونی ما با آخرین جانی که در بدن دارد به شما وصیت می‌کند که او را با پولش خاک کنید. حال باید دید که شما چه می‌کنید!

مشاهده سایت

۳. کوالا

koalas to the max

وقتی وارد این سایت جداب و مرموز می‌شوید، فقط ۱ دایره می‌بینید. هربار که موس را روی دایره ببرید، آن دایره به ۴ دایره تقسیم می‌گردد. تعداد دفعاتی که می‌توانید این دایره‌ها را کوچک کنید پایانی ندارد و شاید اعصابتان خرد شود!

مسلما شاید چیزی جداب در این سایت مخفی شده است! به این سایت بروید و ببینید که می‌توانید پیدایش کنید یا نه. اگر توانستید از راز این سایت پرده بردارید، حتما در قسمت نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.

مشاهده سایت

۴. مپ کرانچ

map crunch

این سایت به جز اینکه عجیب‌وغریب نیست، بلکه ممکن است خیلیجداب و سرگرم‌کننده هم باشد. مپ کرانچ (Mapcrunch) شما را اتفاقی به یک نقطه از کره زمین می‌برد و نمای خیابانی آن نقطه را به شما نشان می‌دهد. این سایت که قدرتش را از گوگل مپ می‌گیرد، شاید شما را ساعت‌ها سرگرم کند.

مشاهده سایت

۵. چیزی عجیب یا گیج‌کننده

عجیب‌ترین سایت‌ برای خرید چیزهای عجیب از آمازون

این سایت در اصل معرفی مجموعه‌ای از عجیب‌ترین، به‌دردنخور‌ترین و گیج‌کننده‌ترین محصولاتی می‌باشد که در سایت آمازون فروخته می‌شوند؛ از پتویی شبیه تورتیلا گرفته تا بالشتی که شبیه نیکولاس کیج است! در این سایت می‌توانید ببینید که ایده فروش چه چیزهایی عملی شده است، چیزهایی که چه بسا هیچ‌کس حاضر نیست برای آنها پولی بپردازد!

مشاهده سایت

۶. کریسمس شده؟

واقعا چرا باید کسی چنین سایتی بسازد؟ این سایت بی گمان یکی از به‌دردنخورترین سایت‌های دنیای اینترنت می‌باشد که کارکردی خیلیساده دارد؛ وقتی وارد آن می‌شوید، به شما می‌گوید که کریسمس از راه رسیده است یا خیر! چه بسا این سایت برای افرادی ساخته شده می‌باشد که هر روز منتظر رسیدن کریسمس هستند و برای این روز لحظه‌تعدادی می‌کنند.

مشاهده سایت

۷. اردک‌ها بی‌مثلند

اردک‌ها بهترینند، از موارد دیگر عجیب‌ترین سایت‌های اینترنت

حقیقتا این سایت یکی از عجیب ترین سایت ها در دنیای اینترنت است، اما اگر به گرافیک سایت‌های دهه ۹۰ میلادی و اردک‌ها علاقه دارید، این سایت مخصوص شما ساخته شده است. در این سایت هربار که موس در صفحه تکان بخورد، یک اردک کوچک در صفحه کشیده می‌گردد.و رنگ پس‌شرایط هم پیوسته در حال تغییر است. به‌جز اینها، سایت هیچ کاربرد دیگری ندارد!!!

مشاهده سایت

۸. جایی آرام

یک‌ جای آروم یکی از عجیب‌ترین سایت‌های دنیا

اگر ساعت‌ها پشت میز می‌نشینید و با کامپیوترتان کار می‌کنید، ایده مناسبی می‌باشد که گاهی اوقات کمی به خودتان استراحت دهید. «جایی آرام» آنچنان که از اسمش مشخص است، جایی آرام می‌باشد که به شما می‌گوید گوشی خود را کنار بگذارید و به خودتان استراحت بدهید. به شما یادآوری می‌کند که چه چیزی واقعا مهم است و وقت گرانبهای خود را باید صرف چه چیزهایی کنید.

مشاهده سایت

۹. سایت‌های بی‌فایده

تصویر از موارد دیگر عجیب ترین سایت های اینترنت

در این سایت فهرستی از عجیب‌ ترین سایت‌ های اینترنت جمع‌آوری و یک دکمه در اختیار شما قرار داده شده است. با کلیک روی این دکمه، شما تصادفی به یکی از این سایت‌ها منتقل می‌شوید. شانس خودتان را امتحان کنید و ببینید که چه چیزی نصیبتان می‌گردد. اگر بخواهیم صادق باشیم، کارکردن با این سایت تا حدی لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است.

مشاهده سایت

۱۰. اینجا کلیک نکنید

از موارد دیگر عجیب‌ترین سایت‌های اینترنت

خود سایت به شما اخطار می‌دهد که روی لینک کلیک نکنید، اما شما نمی‌توانید جلوی کنجکاوی خودتان را بگیرید! با هربار کلیک روی لینک مذکور، به صفحه‌ای جدید برده خواهید شد که در آنجا پیامی جدید به شما نشان داده می‌گردد.

مشاهده سایت

۱۱. مبارزه پیکسل‌هاpixels fighting

چه بسا می‌دانید تمام تصاویری که روی صفحه‌نمایش کامپیوتر یا گوشی خود می‌بینید از میلیون‌ها پیکسل تشکیل شده‌اند. در این وب‌سایت عجیب فقط مبارزه پیکسل‌ها به شما نشان داده می‌گردد. مبارزه‌ای که برنده‌ای نخواهد داشت مگر اینکه شما قوانین مبارزه را تعیین کنید. ویژگی جداب این وب‌سایت این می‌باشد که با هربار بارگذاری مجدد سایت، رنگ پیکسل‌ها تغییر می‌کند.

مشاهده سایت

۱۲. سایت Photopea

یکی از عجیب ترین سایت ها

این وب‌سایت یکی از کابردی‌ترین سایت‌های ویرایش عکس است. اگر به فتوشاپ دسترسی ندارید یا سیستم شما توان اجرای نسخه‌های جدید آن را ندارد، می‌توانید به این سایت بروید و به یکی از نسخه‌های اولیه ولی مناسب فتوشاپ دسترسی داشته باشید.

مشاهده سایت

۱۳. آیا ربات‌ها شغل من را خواهند گرفت؟ تصویری از وب‌سایت آیا ربات‌ها جای من را خواهند گرفت.

حتما بارها شنیده‌اید که هوش مصنوعی یا ربات‌ها دارند جایگزین انسان‌ها می‌شوند. اگر شما هم دلواپس شغل خود هستید، به این وب‌سایت بروید و اسم شغل خود را بنویسید. وب‌سایت به شما خواهد گفت که احتمال جایگزین‌شدن شما با ربات‌ها یا هوش مصنوعی چقدر است.

مشاهده سایت

۱۴. گاو نامرئی را پیدا کنید!

تصویر وب سایت گاو نامرئی را پیدا کنید.

وب‌سایت «گاو نامرئی را پیدا کنید» از موارد دیگر عجیب ترین سایت ها است. با ورود به این وب‌سایت صدای شخصی را می‌شنوید که بی‌وقفه می‌گوید «گاو!» و شما باید با دنبال‌کردن صدای او، گاو نامرئی را پیدا کنید.

مشاهده سایت

۱۵. ماشین MadeonFR

adventuremachine، یکی از عجیب‌ترین سایت‌های اینترنت

این وب‌سایت در اصل نوعی نرم‌افزار موسیقی می‌باشد که توسط آن می‌توانید صدای سازهای گوناگون و آواز را با هم مخلوط کنید. گرچه گزینه‌های در دسترس سایت محدود است، باز هم شاید ساعت‌ها شما را مشغول کند و به شما اجازه دهد نوازنده درون خود را رها کنید.

مشاهده سایت

۱۶. مرد در حال سقوط

fallingguy

«مرد در حال سقوط» هم به‌راحتی در دسته عجیب ترین سایت ها قرار می‌گیرد. شما نمی‌توانید شخصیت کارتونی این سایت را نجات دهید، اما می‌توانید ساعت‌ها آن را به بالا یا پایین حرکت دهید. وقتی از این سایت بازدید کنید، می‌بینید که افراد گوناگون ساعت‌ها در این سایت وقت گذرانده‌اند!

مشاهده سایت

۱۷. بیشترین ثانیه‌ها

image of the most seconds website

وب‌سایت «بیشترین ثانیه‌ها» هم از موارد دیگر عجیب‌ ترین سایت‌ ها است. در این سایت هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد و فقط به شما نشان می‌دهد که با بودن در این سایت چند ثانیه از عمر خود را تلف کرده‌اید! نکته جداب و عجیب این می‌باشد که این سایت را ۱۴ سال پیش افتتاح کرده‌اند و تا این ساعت جمع ثانیه‌هایی که افراد گوناگون از این سایت بازدید کرده‌اند بیشتر از ۵۰۰ سال شده است!!!

مشاهده سایت

۱۸. علم علیه جادو

تصویری از وب سایت علم در برابر جادو

«علم علیه جادو» وب‌سایتی می‌باشد که همه دوستداران ریاضی یا علوم می‌توانند از دیدن آن لذت ببرند. این وب‌سایت به شما اجازه می‌دهد با چند کلیک ساده با اشکال و قوانین گوناگون ریاضی کار کنید.

مشاهده سایت

۱۹. وب‌سایت biglongnow

تصویری از وب‌سایت biglongnow

در این وب‌سایت مرموز فقط ۱ در بسته وجود دارد. زنگ در را بزنید و منتظر بمایند تا کسی در را برای شما باز کند. اما پس از اینکه در باز شد، چه می‌گردد. می‌توانید از این وب‌سایت بازدید کنید و جواب این سؤال را پیدا کنید.

مشاهده سایت

۲۰. رادیو

تصویر وب‌سایت رادیووو، یکی از عجیب ترین سایت های اینترنت

آخرین مورد از عجیب‌ ترین سایت‌ های دنیای اینترنت وب‌سایت رادیوست. این وب‌سایت شما را برحسب مکان و دوره‌ای که انتخاب می‌کنید، به یک ایستگاه رادیویی متصل می‌کند. این وب‌سایت گرچه کمی عجیب گویا، شاید در مواقعی که کار خاصی برای انجام‌دادن ندارید خیلیمفید باشد.

مشاهده سایت

سخن آخر

امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید. اگر شما هم هنگام گشتن در اینترنت با یکی از این وب‌سایت‌های عجیب‌وغریب برخورد کرده‌اید، تجربیات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در بین بگذارید.

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *